ДК 021:2015 : 33740000-9 Засоби для догляду за руками і нігтями (Антисептичні засоби для рук)

Детальний опис предмета закупівлі знаходяться в Додатку №1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Вимоги до учасників та спосіб їх підтвердження знаходяться в Додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Проект договору - Додаток №4 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинні бути складені пропозиції: всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Очікувана вартість

28 700,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 вер. 2021 13:32

до 13 вер. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 13 вер. 2021 17:00

до 16 вер. 2021 00:00

Аукціон

з 16 вер. 2021 15:49

до 16 вер. 2021 16:12

Кваліфікація

з 16 вер. 2021 16:12

до 17 вер. 2021 14:24

Пропозиції розглянуто

з 17 вер. 2021 14:24

до 23 вер. 2021 13:04

Подання пропозицій:
13 вер. 2021 17:00 – 16 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
16 вер. 2021 15:49 – 16 вер. 2021 16:12
Період уточнень:
7 вер. 2021 13:32 – 13 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05536751
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 04073, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський, 4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Луценко Юрій Олександрович
Володіння мовою:
Телефон:
380443395301
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Антисептичний засіб Манорм Експерт 5л.

Код ДК 021:2015: 33741300-9 Антисептичні засоби для рук

Кількість:

31 штуки

Період доставки:

до 15 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 04073, м. Київ, м. Київ, провулок Куренівський, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 7 вер. 2021 13:35
Електронний підпис 7 вер. 2021 13:36
Документи закупівлі 7 вер. 2021 13:35
Не вказано 16 вер. 2021 16:12
Не вказано 7 вер. 2021 13:35

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
28 700,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
143,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Ганна Федорова
E-mail: [email protected] Телефон: +380957115676 ЄДРПОУ:
44244941

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 14 вер. 2021 12:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 вер. 2021 14:21
17 вер. 2021 14:20

Пропозиція

24 800,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Копосова Світлана
E-mail: [email protected] Телефон: 380675763417 ЄДРПОУ:
2102703188

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 вер. 2021 12:50
Підтвердження відповідності 15 вер. 2021 12:50
Підтвердження відповідності 15 вер. 2021 12:50
Підтвердження відповідності 15 вер. 2021 12:50
Електронний підпис 15 вер. 2021 12:50
Підтвердження відповідності 15 вер. 2021 12:50
Цінова пропозиція 15 вер. 2021 12:50
Підтвердження відповідності 15 вер. 2021 12:50
Цінова пропозиція 15 вер. 2021 12:50
Підтвердження відповідності 15 вер. 2021 12:50
Цінова пропозиція 15 вер. 2021 12:50
Цінова пропозиція 15 вер. 2021 12:50

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 вер. 2021 14:24
17 вер. 2021 14:24

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 вер. 2021 13:04
Підписаний договір 23 вер. 2021 13:03

Пропозиція

28 644,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний навчальний заклад "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва"