Послуги з поточного ремонту вул. Університетська в м.Черкаси за ДК 021:2015 45233223-8-Відновлення покриття проїжджої частини доріг; ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013; ГБН Г.1-218-182:2011

Місцезнаходження замовника: 18003, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Бидгощська, буд. 13. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Мова якою повинні готуватися пропозиції: Українська. Якість Послуг має відповідати • ДСТУ БВ.2.7-119-2003 «Будівельні матеріали. Суміші асфальтобетонні і асфальтобетон дорожній та аеродромний. Технічні умови». • П-Г.1-218-113-2009 «Технічні правила ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування України». • ВБН Г.1-218-182-2006 «Класифікація робіт з ремонтів автомобільних доріг загального користування». • ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва». • ДСТУ 3587-97 - «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану». • СОУ 45.2-00018112-035:2010 – «Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Автомобільні дороги та мости». Надання послуг з поточного ремонту вулиці Університетська здійснюється з матеріалів Учасника. Вартість витратних матеріалів входить до вартості надання послуг. Всі розцінки на послуги визначаються відповідно до діючих норм, стандартів та нормативів. Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції.

Очікувана вартість

112 222,80 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 30 серп. 2021 16:08

до 3 вер. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 3 вер. 2021 00:00

до 8 вер. 2021 00:00

Аукціон

з 8 вер. 2021 11:15

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 вер. 2021 00:00 – 8 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
8 вер. 2021 11:15
Період уточнень:
30 серп. 2021 16:08 – 3 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

при перегляді документації спрощеної/допорогової закупівлі UA-2021-08-30-007479-a виявлено, що в п.2 Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі помилково вказане посилання на іншу закупівлю. Внести зміни в документацію закупівлі технічно неможливо.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 вер. 2021 12:02
Не вказано 7 вер. 2021 12:00

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05445296
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18003, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Бидгощська, буд. 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Світлова
Володіння мовою:
Телефон:
+380965670429
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з поточного ремонту вул. Університетська в м.Черкаси

Код ДК 021:2015: 45233223-8 Відновлення покриття проїжджої частини доріг

Кількість:

361 метри квадратні

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 серп. 2021 16:19
Не вказано 30 серп. 2021 16:08
Не вказано 30 серп. 2021 16:08
Проєкт договору 30 серп. 2021 16:08
Не вказано 30 серп. 2021 16:08

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
112 222,80 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
561,11 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне підприємство "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів" Черкаської міської ради