Деревина для опалення
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). Розмір та умови надання забезпечення виконання
з 27 серп. 2021 11:42
до 2 вер. 2021 00:00
з 2 вер. 2021 14:00
до 7 вер. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Деревина для опалення
Код ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
|
Кількість: 200 метри кубічні |
Період доставки:
до 15 жовт. 2021
|
Місце доставки: Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, заклади культури Наталинської сільської ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 27 серп. 2021 11:42 | ||
| Технічні специфікації | 27 серп. 2021 11:42 | |
| Документи закупівлі | 27 серп. 2021 11:42 | |
| Проєкт договору | 27 серп. 2021 11:42 | |
| Електронний підпис | 27 серп. 2021 11:42 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАВас може зацікавити
260 000,00 грн без ПДВ
Дивитись319 227,00 грн з ПДВ
Дивитись188 850,00 грн без ПДВ
Дивитись