Роботи з технічного переоснащення ПЛ-0,4 кВ від ТП-9 фідер «СМЕУ-2» виробничого підрозділу служби електропостачання «Подільська дистанція електропостачання» за адресою: Вінницька обл., Томашпільський район, смт Вапнярка (п.1.4.4 Інвестиційної програми
2021р)
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - «Правила визначення вартості будівництва»
(Код ДК 021:2015: 45310000-3 – Електромонтажні роботи)
детальніше див. Додатки до оголошення про спрощену закупівлю №1-4 Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська. ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятий наказом Міністерства
з 27 серп. 2021 19:30
до 2 вер. 2021 10:00
з 2 вер. 2021 10:00
до 8 вер. 2021 10:00
з 9 вер. 2021 14:11
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Відмінити закупівлю відповідно до п. 2 частини 17 ст.14 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019 (неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме: - в порушення вимог абз. 3 (Замовник протягом одного робочого дня з дня оприлюднення звернення з вимогою щодо усунення порушення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі) – Усунути зазначене порушення неможливо, оскільки термін надання роз’яснення та/або внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі вичерпано) част.7 ст.14 Закону України від 25.12.2015 №922-VIII «Про публічні закупівлі» в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019 ))
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 вер. 2021 10:18 | |
| Не вказано | 6 вер. 2021 10:18 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Роботи з технічного переоснащення ПЛ-0,4 кВ від ТП-9 фідер «СМЕУ-2» виробничого підрозділу служби електропостачання «Подільська дистанція електропостачання» за адресою: Вінницька обл., Томашпільський район, смт Вапнярка (п.1.4.4 Інвестиційної програми 2021р) ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 - «Правила визначення вартості будівництва» (Код ДК 021:2015: 45310000-3 – Електромонтажні роботи)
Код ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
|
Кількість: 1 роб. |
Період доставки:
до 24 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 242400, Вінницька область, Вапнярки, На території Замовника. Томашпільський район, смт Вапнярка |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 серп. 2021 19:29 | |
| Не вказано | 27 серп. 2021 19:29 | |
| Не вказано | 27 серп. 2021 19:29 | |
| Електронний підпис | 27 серп. 2021 19:29 | |
| Не вказано | 27 серп. 2021 19:29 | |
| Не вказано | 27 серп. 2021 19:29 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"Вас може зацікавити
1 488 333,33 грн без ПДВ
Дивитись1 521 593,00 грн без ПДВ
Дивитись561 400,00 грн без ПДВ
Дивитись