Ремонт ескалаторів, траволаторів

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо Замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Акт обстеження технічного стану від 22.03.2021 № 65-26/2-48 Акт обстеження технічного стану від 22.03.2021 № 65-26/2-49 Акт обстеження технічного стану від 18.02.2021 № 65-26/2-25 Акт обстеження технічного стану від 08.04.2021 № 65-26/2-68 Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі»

Очікувана вартість

416 666,67 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 26 серп. 2021 17:50

до 1 вер. 2021 11:00

Прийом пропозицій

з 1 вер. 2021 17:00

до 6 вер. 2021 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 6 вер. 2021 12:01

до 9 вер. 2021 16:35

Пропозиції розглянуто

з 9 вер. 2021 16:35

до 30 вер. 2021 15:15

Подання пропозицій:
1 вер. 2021 17:00 – 6 вер. 2021 12:00
Період уточнень:
26 серп. 2021 17:50 – 1 вер. 2021 11:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20572069
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кобилінський Анатолій Віталійович
Володіння мовою:
Телефон:
+380442817417
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Заміна поручня ескалатора «Schindler», ЕS-14, зав.№ RL-19727

Код ДК 021:2015: 50740000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ескалаторів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
2

Заміна поручня ескалатора «Schindler», ЕS-15, зав.№ RL-19728

Код ДК 021:2015: 50740000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ескалаторів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
3

Заміна скла балюстради ескалатора «KLEEMAN», ЕS-31, зав.№ 7956В

Код ДК 021:2015: 50740000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ескалаторів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7
4

Заміна сенсора індуктивного з послідуючим програмуванням системи керування ескалатора «Schindler», ЕS-14, зав.№ RL-19727

Код ДК 021:2015: 50740000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування ескалаторів

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 серп. 2021 17:49
Не вказано 26 серп. 2021 17:49
Не вказано 26 серп. 2021 17:49
Не вказано 26 серп. 2021 17:49
Не вказано 26 серп. 2021 17:49
Не вказано 26 серп. 2021 17:49
Не вказано 26 серп. 2021 17:49

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання Сторонами Акту наданих Послуг перераховує на поточний рахунок Виконавця 100% ціни фактично наданих Послуг

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
416 666,67 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 084,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Войнов Денис
E-mail: [email protected] Телефон: 380675248767 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42052674

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 вер. 2021 11:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 вер. 2021 11:33
Технічні специфікації 6 вер. 2021 11:33
Підтвердження відповідності 6 вер. 2021 11:33
Підтвердження відповідності 6 вер. 2021 11:33
Підтвердження відповідності 6 вер. 2021 11:33
Підтвердження відповідності 6 вер. 2021 11:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 вер. 2021 11:33
Електронний підпис 6 вер. 2021 11:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 вер. 2021 16:35
Не вказано 9 вер. 2021 16:35
Електронний підпис 9 вер. 2021 16:35

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 вер. 2021 15:15
Підписаний договір 30 вер. 2021 15:15

Пропозиція

410 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"