Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
Інформація щодо необхідних технічних характеристик та вимог до послуг зазначена у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Технічні характеристики та вимоги до послуг затверджені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України
з 25 серп. 2021 16:24
до 31 серп. 2021 10:00
з 31 серп. 2021 10:00
до 6 вер. 2021 10:00
з 6 вер. 2021 10:00
до 7 вер. 2021 11:36
з 7 вер. 2021 11:36
до 21 вер. 2021 12:05
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
Код ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 25 серп. 2021 16:26 | |
| Не вказано | 25 серп. 2021 16:24 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 вер. 2021 15:55 |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Електронний підпис | 2 вер. 2021 15:55 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 2 вер. 2021 14:20 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 7 вер. 2021 11:35 | |
| Електронний підпис | 7 вер. 2021 11:36 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 21 вер. 2021 12:03 | |
| Додаток до договору | 21 вер. 2021 12:03 | |
| Електронний підпис | 21 вер. 2021 12:04 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Станишівська сільська радаВас може зацікавити
55 500,00 грн без ПДВ
Дивитись96 250,00 грн без ПДВ
Дивитись98 500,00 грн без ПДВ
Дивитись