«Капітальний ремонт санвузлів 1-го, 2-го, 3-го поверхів навчального корпусу №25 (технопарк) Національного університету «Львівська політехніка» на вул.Городоцькій,286 у м.Львові» за кодом ЄЗС ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»

Очікувана вартість

1 360 113,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 25 серп. 2021 16:08

до 31 серп. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 31 серп. 2021 13:00

до 7 вер. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 7 вер. 2021 00:01

до 14 вер. 2021 16:25

Пропозиції розглянуто

з 14 вер. 2021 16:25

до 29 вер. 2021 12:32

Подання пропозицій:
31 серп. 2021 13:00 – 7 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
25 серп. 2021 16:08 – 31 серп. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071010
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79013, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кукса Наталія Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
380322582564
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт санвузлів 1-го, 2-го, 3-го поверхів навчального корпусу №25 (технопарк) Національного університету «Львівська політехніка» на вул.Городоцькій,286 у м.Львові» за кодом ЄЗС ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація з урахуванням ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 15 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 79040, Львівська область, Львів, вул.Городоцька,286

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 серп. 2021 16:08
Електронний підпис 25 серп. 2021 16:20
Електронний підпис 25 серп. 2021 16:20
Документи закупівлі 25 серп. 2021 16:08
Документи закупівлі 25 серп. 2021 16:08
Проєкт договору 25 серп. 2021 16:08
Не вказано 31 серп. 2021 08:50
Технічні специфікації 25 серп. 2021 16:16
Технічні специфікації 25 серп. 2021 16:08
Технічні специфікації 25 серп. 2021 16:08
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Замовник вимагає надання забезпечення пропозиції у формі оригіналу гарантії виданої у формі електронного документа . Забезпечення пропозиції у вигляді гарантії надається учасником одночасно з пропозицією в окремому файлі (файлі-архіві). Гарантія може надаватись: разом з файлом «p7s» ( із накладанням кваліфікованого електронного підпису) або у вигляді файлу в форматі, придатному для перевірки накладення та достовірності кваліфікованого електронного підпису уповноваженої посадової особи гаранта. Надане забезпечення повинно відповідати вимогам п. 1.10.1- п.1.10.10 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
пiсляоплата 100% за фактично виконані роботи, проміжними платежами в міру виконання робіт, на підставі актів виконаних робіт (форма № КБ-2в) та довідок про вартість виконаних робіт (форма № КБ-3) протягом 30 (тридцяти) календаних днів з дати підписання Сторонами зазначених документів

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 360 113,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 800,57 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
6 800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Смалюк Роман Ігорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380972282002 ЄДРПОУ:
43844061

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 вер. 2021 19:22
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Електронний підпис 6 вер. 2021 19:22
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20
Не вказано 6 вер. 2021 19:20

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
14 вер. 2021 16:13
Електронний підпис 14 вер. 2021 16:24

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 вер. 2021 12:30
Підписаний договір 29 вер. 2021 12:27

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

1 298 712,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний університет "Львівська політехніка"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 (CPV)-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація. Капітальний ремонт покрівель житлового будинку за адресою: вулиця Алматинська, 101 у Дніпровському районі міста Києва
ДК 021:2015 (CPV)-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація. Капітальний ремонт покрівель житлового будинку за адресою: вулиця Алматинська, 101 у Дніпровському районі міста Києва
Ім'я:
Антонюк Ірина
E-mail: [email protected] Телефон: 380445174827 ЄДРПОУ:
39606435

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 498 092,20 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт тролейбусної зупинки "вулиця Валентина Отамановського" по вул. Пирогова в напрямку від центру м. Вінниці (з адаптацією до потреб маломобільних груп населення) (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт тролейбусної зупинки "вулиця Валентина Отамановського" по вул. Пирогова в напрямку від центру м. Вінниці (з адаптацією до потреб маломобільних груп населення) (Класифікатор ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Чумак Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380432595359 ЄДРПОУ:
34849106

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 340 831,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт (утеплення фасаду) приміщення дошкільного підрозділу Прохідського ліцею Ратнівської селищної ради по вул. Молодіжній, 2 в с. Прохід Ковельського району Волинської області (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт (утеплення фасаду) приміщення дошкільного підрозділу Прохідського ліцею Ратнівської селищної ради по вул. Молодіжній, 2 в с. Прохід Ковельського району Волинської області (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Власюк Юлія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380975953885 ЄДРПОУ:
21748027

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 725 147,00 грн без ПДВ

Дивитись