32320000-2-Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізори)
Телевізори (закупівля за зекономлені кошти після проведення відкритих торгів UA-2021-06-03-005909-c)
з 19 серп. 2021 00:00
до 27 серп. 2021 00:00
з 27 серп. 2021 11:00
до 1 вер. 2021 00:00
з 2 вер. 2021 12:59
до 2 вер. 2021 13:28
з 2 вер. 2021 13:28
до 1 жовт. 2021 18:26
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
32320000-2-Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (телевізори) Телевізори (закупівля за зекономлені кошти після проведення відкритих торгів UA-2021-06-03-005909-c) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 112 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 серп. 2021 17:46 | |
| Документи закупівлі | 19 серп. 2021 17:45 | |
| Документи закупівлі | 19 серп. 2021 17:45 | |
|
|
||
| Не вказано | 2 вер. 2021 13:28 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Забродівська сільська радаВас може зацікавити
107 357,00 грн без ПДВ
Дивитись182 000,00 грн без ПДВ
Дивитись107 916,67 грн без ПДВ
Дивитись