Капітальний ремонт шиферної покрівлі будівлі «Українського закладу дошкільної та загальної середньої освіти І ступеня» Аулівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Криничанської селищної ради за адресою: вул. Миру, 45, с.Українка, Криничанської селищної ради Дніпропетровської області

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 до документації додається (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі – технічна специфікація).

Очікувана вартість

836 157,50 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 19 серп. 2021 15:48

до 27 серп. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 27 серп. 2021 16:00

до 6 вер. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 6 вер. 2021 00:04

до 8 вер. 2021 12:35

Пропозиції розглянуто

з 8 вер. 2021 12:35

до 15 вер. 2021 12:05

Подання пропозицій:
27 серп. 2021 16:00 – 6 вер. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
19 серп. 2021 15:48 – 27 серп. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41402738
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52300, Дніпропетровська область, селище міського типу Кринички, ВУЛИЦЯ НАГІРНА, будинок 2
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Костюк
Володіння мовою:
Телефон:
+380565490005
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт шиферної покрівлі будівлі «Українського закладу дошкільної та загальної середньої освіти І ступеня» Аулівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Криничанської селищної ради за адресою: вул. Миру, 45, с.Українка, Криничанської селищної ради Дніпропетровської області

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 52300, Дніпропетровська область, Криничанський р-н, с. Українка, вулиця Миру, будинок 45

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 26 серп. 2021 10:11
Електронний підпис 19 серп. 2021 15:55
Електронний підпис 19 серп. 2021 15:55
Проєкт договору 19 серп. 2021 15:48
Документи закупівлі 19 серп. 2021 15:48

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата робіт здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Підрядника за фактично виконані роботи на умовах відстрочки платежу до 10 (десять) банківських днів з моменту та на підставі підписаних Сторонами актів форми №КБ-2в та довідок форми №КБ-3. Інша інформація: Місцезнаходження замовника: Україна, 52300, Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, селище міського типу Кринички, ВУЛИЦЯ НАГІРНА, будинок 2. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
836 157,50 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 180,79 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Микола Казанцев
E-mail: [email protected] Телефон: +380675608713 ЄДРПОУ:
41220095

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 3 вер. 2021 19:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Електронний підпис 3 вер. 2021 19:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 3 вер. 2021 19:30

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 8 вер. 2021 12:11
Електронний підпис 8 вер. 2021 12:35

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 вер. 2021 12:04
Підписаний договір 15 вер. 2021 12:02

Пропозиція

816 513,63 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Криничанської селищної ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Петров Валентин Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380679169879 ЄДРПОУ:
00260652
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

590 400,00 грн з ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041
Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041
Ім'я:
Сергій Фелдеши
E-mail: [email protected] Телефон: +380686440453 ЄДРПОУ:
08562915
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

805 609,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів енергозбереження) покрівель Гімназії № 184 Дніпровського району м. Києва
Поточний ремонт (проведення робіт з підготовки до опалювального сезону та здійснення заходів енергозбереження) покрівель Гімназії № 184 Дніпровського району м. Києва
Ім'я:
Чуб Тетяна Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380633197098 ЄДРПОУ:
37397216
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

985 086,67 грн без ПДВ

Дивитись