Хек морожений
нагальна потреба здійснення закупівлі у разі розірвання договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення закупівлі, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в Договорі ( ID: UA-2020-11-30-006119-b). Відкриті торги
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Хек морожений
Код ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
|
Кількість: 72 кілограми |
Період доставки:
18 серп. 2021 – 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 70605, Запорізька область, м. Пологи, Шкільна, 29 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 серп. 2021 10:19 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 серп. 2021 10:21 | |
| Електронний підпис | 18 серп. 2021 10:21 | |
|
|
||
| Підписаний договір | 18 серп. 2021 10:20 | |
Пропозиція
5 184,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
10 208,33 грн без ПДВ
Дивитись