Розроблення проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стічних вод потужністю 7000 м.куб./добу в м. Миргород Полтавської області»
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі викладена у завданні на проєктування (Додаток 1 до даного Оголошення про проведення спрощеної закупівлі).
Обсяг і місце виконання робіт: 1 робота, місце виконання - 37600, Україна,
з 17 серп. 2021 15:32
до 25 серп. 2021 00:00
з 25 серп. 2021 10:00
до 30 серп. 2021 00:00
з 1 вер. 2021 13:56
до 1 вер. 2021 14:19
з 1 вер. 2021 14:19
до 9 вер. 2021 10:41
з 9 вер. 2021 10:41
до 20 вер. 2021 08:11
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Розроблення проєктно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стічних вод потужністю 7000 м.куб./добу в м. Миргород Полтавської області»
Код ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 1 лист. 2021
|
Місце доставки: Україна, 37600, Полтавська область, Миргород, вул. Хорольська, 46-г |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 серп. 2021 15:34 | |
| Не вказано | 17 серп. 2021 15:32 | |
| Не вказано | 17 серп. 2021 15:32 | |
|
|
||
| Не вказано | 1 вер. 2021 14:19 | |
| Проєкт договору | 17 серп. 2021 15:32 | |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Опис вимоги
Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: пропозиція учасника обов'язково супроводжується документом, що підтверджує внесення забезпечення пропозиції, яке має бути подане у вигляді електронної банківської гарантії. Електронна банківська гарантія – документ, виданий учаснику торгів банком, який гарантує негайно та безумовно за першою письмовою вимогою бенефіціара сплатити повну суму в розмірі 0,5 % від очікуваної вартості закупівлі – 6000,00 грн (шість тисяч гривень 00 копійок), за умови письмового підтвердження Замовником, що учасник не виконав своїх зобов’язань, які передбачені цим Оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Електронна банківська гарантія повинна бути оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 року №639 та Наказу Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України № 2628 від 14.12.2020 року, із зобов’язанням банку відшкодувати на рахунок UA688999980314030556000016710, банк: Казначейство України (ЕАП), отримувач: ГУК в Полтавській області – ТГ м. Миргород, код ЄДРПОУ: 37959255, код БКД 24061900 (призначення платежу) – кошти в сумі забезпечення пропозиції, які визначені в даному розділі (у разі зміни розрахункового рахунку та банку, додатково в письмовій вимозі замовник може уточнювати свої реквізити для перерахування суми банківської гарантії). Строк дії забезпечення пропозиції повинен бути не меншим строку дії пропозиції, а саме: 90 днів із дати кінцевого строку подання пропозицій. В разі продовження терміну дії пропозиції, дія забезпечення пропозиції повинна бути подовженою Учасником на відповідний термін. Банківська установа, що надає Учаснику банківську гарантію, має бути не внесена до переліку банків з тимчасовою адміністрацією у стадії ліквідації, даний факт документально підтверджується. Гарантія має надаватися банківською установою (далі – Гарант) на користь Замовника (далі – Бенефіціара) з метою забезпечення належного виконання учасником торгів (далі – Принципал) своїх обов'язків, пов’язаних із участю останнього у закупівлі (поданням пропозиції), що проводиться відповідно до цього оголошення. Разом із банківською гарантією до електронної системи публічних закупівель надаються у електронному форматі копія ліцензії, виданої банку та копія документа про повноваження особи, котра підписує банківську гарантію. Зазначені копії повинні бути належним чином завірені банком. Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника, не компенсуються Замовником, в тому числі і при відміні та скасуванні торгів. Серед обов’язкового переліку документів, обов’язок подання яких Гаранту покладається на Бенефіціара для підтвердження своєї вимоги про сплату гарантійного забезпечення, не має бути документів, отримання (надання) яких залежить від волі інших осіб, а не виключно від Бенефіціара. При цьому, документи, що стосуються проведення закупівлі (оголошення, протоколи тощо), надаються Гаранту в копіях, що засвідчуються Бенефіціаром. Умови наданої гарантії мають передбачати те, що одержана вимога (повідомлення) Бенефіціара, що надсилається, є достатньою умовою для банку-гаранта сплатити кошти Бенефіціару за гарантією, якщо така вимога (повідомлення) та документи, обумовлені в гарантії, відповідатимуть умовам, які містяться в наданій гарантії, а також отримані протягом строку дії гарантії і способом, зазначеним у гарантії. Забезпечення пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. Забезпечення пропозиції повертається учаснику в разі: 1) закінчення строку дії пропозиції та забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. Кошти, що надійшли як забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених цим Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а в разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти - перераховуються на рахунок таких замовників.
Спосіб підтвердження відповідності
Форма подачі підтвердження
Документ
Загальна інформація
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
Опис вимоги
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: Учасник-переможець не пізніше дати укладення договору про закупівлю надає забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді грошової застави в розмірі 2 % від вартості договору. Забезпечення перераховується учасником-переможцем закупівлі на рахунок відділу капітального будівництва Миргородської міської ради: р/р UA828201720355209022000084844 в Держказначейській службі України м. Київ, код ЄДРПОУ 38468277. Учасник-переможець надає Замовнику копію платіжного доручення про перехування зазначених коштів на розрахунковий рахунок останнього. Замовник повертає забезпечення виконання договору про закупівлю: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів із дня настання зазначених обставин. Кошти, що надійшли як забезпечення виконання договору про закупівлю, якщо вони не повертаються учаснику у випадках визначених цим Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету, а у разі здійснення закупівлі замовниками не за бюджетні кошти — перераховуються на рахунок таких замовників.
Спосіб підтвердження відповідності
Форма подачі підтвердження
Документ
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 серп. 2021 16:33 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 16:33 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 вер. 2021 09:29 | |
| Протокол розгляду | 6 вер. 2021 09:28 |
Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі
Вимога замовника про підтвердження інформації
-Документ
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 серп. 2021 16:33 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 29 серп. 2021 10:58 |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 | |
| Електронний підпис | 29 серп. 2021 10:58 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 | |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 вер. 2021 10:41 | |
| Не вказано | 9 вер. 2021 10:41 | |
| Електронний підпис | 9 вер. 2021 10:41 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 вер. 2021 08:11 | |
| Додаток до договору | 20 вер. 2021 08:10 | |
| Підписаний договір | 20 вер. 2021 08:10 | |
| Додаток до договору | 20 вер. 2021 08:10 | |
| Додаток до договору | 20 вер. 2021 08:10 |
Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі
Вимога замовника про підтвердження інформації
-Заява
Електронна банківська гарантіяДокумент
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 28 серп. 2021 19:54 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ капітального будівництва Миргородської міської радиВас може зацікавити
1 483 333,33 грн без ПДВ
Дивитись630 366,66 грн без ПДВ
Дивитись1 842 850,29 грн без ПДВ
Дивитись