Капітальний ремонт (модернізація) ліфта у гуртожитку №3 Національного університету харчових технологій за адресою: проспект Науки, 23, м. Київ, згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 2. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: „Ціна – 100%. 3. Джерело фінансування - кошти Державного бюджету.

Очікувана вартість

991 668,40 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 17 серп. 2021 17:17

до 25 серп. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 25 серп. 2021 11:00

до 30 серп. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 30 серп. 2021 00:02

до 30 серп. 2021 15:04

Пропозиції розглянуто

з 30 серп. 2021 15:04

до 13 вер. 2021 16:22

Подання пропозицій:
25 серп. 2021 11:00 – 30 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
17 серп. 2021 17:17 – 25 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070938
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щербак Леся Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442879020
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт (модернізація) ліфта у гуртожитку №3 Національного університету харчових технологій за адресою: проспект Науки, 23, м. Київ, згідно з ДСТУ Б Д.1.1-1:2013

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 20 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 03028, Київська область, Київ, проспект Науки, 23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 серп. 2021 17:18
Електронний підпис 17 серп. 2021 17:19
Проєкт договору 17 серп. 2021 17:18

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
991 668,40 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 960,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Бровченко Юрій Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380988735312 ЄДРПОУ:
31985520

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 28 серп. 2021 16:35
Підтвердження відповідності 28 серп. 2021 16:33
Підтвердження відповідності 28 серп. 2021 16:33
Електронний підпис 28 серп. 2021 16:35
Підтвердження відповідності 28 серп. 2021 16:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
30 серп. 2021 15:03
Електронний підпис 30 серп. 2021 15:04

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 вер. 2021 16:21
Підписаний договір 13 вер. 2021 16:21

Пропозиція

991 535,66 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний університет харчових технологій

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 306 313,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ...
Ім'я:
Тарасенко Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442598219 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39612276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 470 975,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Світлана Коливушко
E-mail: [email protected] Телефон: +380487530044 ЄДРПОУ:
40703015
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 428 543,16 грн без ПДВ

Дивитись