Реконструкція ТП-37 із встановленням КТПТ модульного типу Вінницька обл., Козятинський р-н, смт. Залізничне

Пункт 1.9.5 Інвестиційної програми АТ «Укрзалізниця» на 2021 рік. Більш детальна інформація в Оголошені про проведення спрощеної закупівлі. Вимоги до предмету закупівлі, вимоги до учасників та проект договору в Оголошені про проведення спрощеної закупівлі.

Очікувана вартість

1 996 632,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 16 серп. 2021 13:31

до 20 серп. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 20 серп. 2021 19:00

до 27 серп. 2021 20:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 серп. 2021 20:03

до 1 вер. 2021 11:45

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 серп. 2021 19:00 – 27 серп. 2021 20:00
Період уточнень:
16 серп. 2021 13:31 – 20 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081221
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01601, м. Київ, м. Київ, вул. Лисенка, 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ігор Климчук
Володіння мовою:
Телефон:
+380504406538
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція ТП-37 із встановленням КТПТ модульного типу Вінницька обл., Козятинський р-н, смт. Залізничне

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 22123, Вінницька область, Козятинський р-н, смт. Залізничне, смт. Залізничне

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 серп. 2021 13:31
Технічні специфікації 16 серп. 2021 13:31
Електронний підпис 16 серп. 2021 13:34
Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Забезпечення пропозиції – банківська гарантія надається учасником у вигляді: електронного документу. Електронний документ повинен бути складений із дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» і Закону України «Про електронні довірчі послуги», містити кваліфікований електронний підпис (КЕП) уповноваженої особи банку-гаранта та повинен дозволяти перевірку такого підпису. Банківська гарантія може надаватись: разом з файлом «p7s» ( із накладанням КЕП) або у вигляді файлу в форматі, придатному для перевірки достовірності видачі банківської гарантії банком та накладення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) уповноваженої посадової особи банку-гаранта. Форма банківської гарантії повинна відповідати вимогам, встановленим Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №2628 від 14.12.2020 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» та Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 №639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321 . Розмір забезпечення пропозиції: 9983,00 (дев’ять тисяч дев’ятсот вісімдесят три грн. 00 коп.) грн. Строк дії забезпечення пропозиції: не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання пропозицій. Більш детальна інформація зазначена в ч. 12 та 12.1 Розділу 1 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Замовник вимагає від переможця спрощеної закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору, якщо внесення такого забезпечення передбачено в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає 5 відсотків вартості договору. Вид забезпечення виконання договору - оригінал банківської гарантії. Банківська гарантія в паперовому вигляді повинна бути надана Замовнику у робочий час за адресою місцезнаходження Замовника: Україна, 22100, м. Козятин, вул. Привокзальна, 1. Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного Банку України від 15.12.2004 №639, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2005 за № 41/10321. Забезпечення виконання Договору про закупівлю повинно бути дійсним з дня укладання договору і діяти не менше ніж до 31.01.2022 р. Більш детальна інформація зазначена в ч. 13 Розділу 1 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
Для платників ПДВ:Розрахунки проводяться ЗАМОВНИКОМ по факту виконаних робіт, на підставі Акту приймання виконаних робіт за формою КБ-2в та Довідки про вартість виконаних робіт за формою КБ-3, підписаних уповноваженими представниками Сторін. Строк оплати не менше 45 (сорока п’яти) банківських днів з дати реєстрації податкової накладної, але не пізніше 20.01.2022. Для не платників ПДВ: Розрахунки проводяться ЗАМОВНИКОМ по факту виконаних робіт, на підставі Акту приймання виконаних робіт за формою КБ-2в та Довідки про вартість виконаних робіт за формою КБ-3, підписаних уповноваженими представниками Сторін. Строк оплати не менше 45 (сорока п’яти) банківських днів з дати підписання Акту приймання виконаних робіт, але не пізніше 20.01.2022.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 996 632,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
19 966,32 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
9 983,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Михайло Козак
E-mail: [email protected] Телефон: +380674134040 ЄДРПОУ:
38973878

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 серп. 2021 13:18
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Підтвердження відповідності 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Електронний підпис 27 серп. 2021 13:18
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17
Не вказано 27 серп. 2021 13:17

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 вер. 2021 11:45
Протокол розгляду 1 вер. 2021 11:44

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
2 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 27 серп. 2021 13:17
Забезпечення виконання договору
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Пропозиція

1 906 675,50 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"

Вас може зацікавити

«Система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень Демидівського ліцею Димерської селищної ради за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Демидів, вулиця Фастова, будинок 5» Коригування. Капітальний ремонт
«Система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень Демидівського ліцею Димерської селищної ради за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Демидів, вулиця Фастова, будинок 5» Коригування. Капітальний ремонт
Ім'я:
Якименко Галина Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380985768764 ЄДРПОУ:
20583682

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 678 630,78 грн без ПДВ

Дивитись
Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні з пристроями мікропроцесорного захисту (комірок № 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22)
Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні з пристроями мікропроцесорного захисту (комірок № 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22)
Ім'я:
Альона Насадюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380671621506 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42399765
27
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 893 530,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція електричних мереж Авдіївського ліцею Понорницької селищної ради шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 50 кВт, що встановлюється за адресою: Чернігівська обл., Новгород- сіверський район, с. Авдіївка, вул. Сіверська, 32 (код класифікатора ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».)
Реконструкція електричних мереж Авдіївського ліцею Понорницької селищної ради шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 50 кВт, що встановлюється за адресою: Чернігівська обл...
Ім'я:
Валентина Чепурна
E-mail: [email protected] Телефон: +380730228740 ЄДРПОУ:
44045606

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 371 095,17 грн без ПДВ

Дивитись