Виготовлення проектно-кошторисної документації «Поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С030819 Крупа - / М-19/», код ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Очікувана вартість

198 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 13 серп. 2021 16:38

до 19 серп. 2021 23:59

Прийом пропозицій

з 19 серп. 2021 23:59

до 26 серп. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 26 серп. 2021 00:00

до 26 серп. 2021 12:12

Пропозиції розглянуто

з 26 серп. 2021 12:12

до 31 серп. 2021 15:24

Подання пропозицій:
19 серп. 2021 23:59 – 26 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
13 серп. 2021 16:38 – 19 серп. 2021 23:59

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04332331
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45602, Волинська область, с. Підгайці Луцький район, вул. Шкільна, 30
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Максим Шкльода
Володіння мовою:
Телефон:
+380332797742
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виготовлення проектно-кошторисної документації «Поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С030819 Крупа - / М-19/», код ДК 021:2015 код 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 45602, Волинська область, село Підгайці, Луцький район, вулиця Шкільна, 30

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 серп. 2021 16:38
Електронний підпис 13 серп. 2021 16:38
Не вказано 13 серп. 2021 16:38
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Вид надання забезпечення пропозиції до оголошення про проведення спрощеної закупівлі: електронна страхова гарантія

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
198 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
990,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
990,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380955203700 ЄДРПОУ:
37832226

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Електронний підпис 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06
Не вказано 25 серп. 2021 16:06

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 серп. 2021 12:12
Протокол розгляду 26 серп. 2021 12:11

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 31 серп. 2021 15:24
Підписаний договір 31 серп. 2021 15:24

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

189 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Підгайцівська сільська рада

Вас може зацікавити

Розроблення проєктної документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщення 6 поверху корпусу №15 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1». (ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування.)
Розроблення проєктної документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщення 6 поверху корпусу №15 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1». (ДК 021:20...
Ім'я:
Молчанов Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380637040644 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 604,00 грн без ПДВ

Дивитись
Розробка проєктно-кошторисної документації по обʹєкту: «Капітальний ремонт приміщень з облаштуванням холодильних камер в будівлі (літера Г) Медичного реабілітаційного центру «Одеський», за адресою: м. Одеса, вулиця Рибальська балка, 3»
Розробка проєктно-кошторисної документації по обʹєкту: «Капітальний ремонт приміщень з облаштуванням холодильних камер в будівлі (літера Г) Медичного реабілітаційного центру «Одеський», за адресою: м. Одеса, вулиця Рибальська балка, 3»
Ім'я:
Вікторія Колесник
E-mail: [email protected] Телефон: +380482349067 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24548180

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

207 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини будівлі пожежної частини 12 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 92»
Роботи з розробки проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини будівлі пожежної частини 12 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області за адресою: Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна, 92»
Ім'я:
Анна Білецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380661162980 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38228576

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 462,18 грн без ПДВ

Дивитись