Надання кваліфікованих консультацій та організаційних послуг з питань проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: код 09310000-5 - Електрична енергія

Відповідає вимогам

Очікувана вартість

3 500,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
24944645
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 75144, Херсонська область, Олешківський р-н, с. Виноградове, вул. Суворова, буд. 2А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Евгенія Бабушинська
Володіння мовою:
Телефон:
+380990782107
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Надання кваліфікованих консультацій та організаційних послуг з питань проведення процедури відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: код 09310000-5 - Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

9 серп. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 75144, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Суворова, 2А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 2021 15:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 500,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Деревинська І.М
Телефон: 0990000000 ЄДРПОУ:
37744486

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 2021 15:46

Пропозиція

3 500,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Виноградівське сільське комунальне господарство

Вас може зацікавити

Послуги з оцінки об'єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлового приміщення (навчального корпусу), площею 129,7 кв. м, за адресою: Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, м. Коломия, вул. Гетьманська, 17
Послуги з оцінки об'єкта малої приватизації - окремого майна - нежитлового приміщення (навчального корпусу), площею 129,7 кв. м, за адресою: Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, м. Коломия, вул. Гетьманська, 17
Ім'я:
Стасюк Оксана Ярославівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380342752367 ЄДРПОУ:
42891875

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 000,00 грн без ПДВ

Дивитись