Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
Інформація щодо необхідних технічних характеристик та вимог до послуг зазначена у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Технічні характеристики та вимоги до послуг затверджені відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України
з 12 серп. 2021 10:50
до 18 серп. 2021 00:00
з 18 серп. 2021 00:00
до 25 серп. 2021 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
Код ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 серп. 2021 10:54 | |
| Не вказано | 12 серп. 2021 10:50 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Станишівська сільська радаВас може зацікавити
55 500,00 грн без ПДВ
Дивитись96 250,00 грн без ПДВ
Дивитись98 500,00 грн без ПДВ
Дивитись