Реконструкція опорного навчального закладу Красятицьке НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Поліської районної ради, д/с «Казочка» по вул. Воздвиженська, 71, в смт. Красятичі, Поліського району, Київської області

Відповідно до пункту 5частини 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель у разі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної закупівлі. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної закупівлі. За результатами проведених відкритих торгів UA-2020-04-10-002008-b між департаментом регіонального розвитку Київськоїобласноїдержавної адміністрації та переможцем торгів - ТОВ "ТЕТРАСТРОЙ" було укладено договір будівельного підряду по об’єкту «Реконструкція опорного навчального закладу Красятицьке НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Поліської районної ради, д/с «Казочка» по вул. Воздвиженська, 71, в смт. Красятичі, Поліського району, Київської області» №370 -20 від 19.06.2020 року на загальну сумму - 4 818 745,20 грн. з ПДВ. На сьогоднішній день, виникла потреба в закупівлі додаткових аналогічних робіт, які не були передбачені в попередньо затвердженій проектно-кошторисній документації, зокрема: розбирання дерев'яних альтанок - 22,5 м2, улаштування нижнього шару двошарової основи зі щебню за товщини 15 см - 224 м2, улаштування основи зі щебеню, за зміни товщини на кожен 1 см додавати або вилучати до/з норм К=5 - 224 м2, улаштування верхнього шару двошарової основи зі щебеню за товщини 15 см - 224 м2, улаштування пiдстильних та вирiвнювальних шарiв основи з гранітного відсіву - 26,88 м3, улаштування покриттів з штучної трави - 224 м2, улаштування "Штучної трави, колір Зелений" - 235,2 м2, монтаж альтанок, маса устаткування 0,5 т - 2 шт, пiдготовлення ґрунту вручну для влаштування партерного i звичайного газону без внесення рослинної землi - 394 м2, посiв газонiв партерних, маврiтанських та звичайних вручну - 394 м2, установлення огорожі - 62 м, розробка ґрунту вручну в траншеях глибиною до 2 м без крiплень з укосами, група ґрунтiв 1 - 0,804 м3, улаштування бетонних фундаментiв загального призначення об'ємом до 5 м3 - 0,804 м3, Монтаж обладнання дитячих майданчиків, маса устаткування 0,03 т - 2 шт, монтаж обладнання дитячих майданчиків, маса устаткування 0,05 т - 1 шт, монтаж обладнання дитячих майданчиків, маса устаткування 0,1 т - 1 шт, монтаж обладнання дитячих майданчиків, маса устаткування 0,1 т - 1 шт.

Очікувана вартість

1 479 960,54 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21467647
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Світлана Андрущенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380502316530
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція опорного навчального закладу Красятицьке НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Поліської районної ради, д/с «Казочка» по вул. Воздвиженська, 71, в смт. Красятичі, Поліського району, Київської області

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 07053, Київська область, смт.Красятичі, вул. Воздвиженська, 71

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2021 16:39

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
100 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт на умовах відтермінування платежу на термін до 100 календарних днів. Відповідно до пункту 151 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено на період дії карантину здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Питання щодо можливості перерахування авансу може бути розглянуте лише в разі внесення змін до відповідних нормативно-правових актів протягом терміну дії Договору. При умові зняття карантинних обмежень, відповідно до абзацу 2 п.19 Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001р. № 1764 та згідно п.2 постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 р. № 1070 Замовник може перерахувати Підряднику аванс в розмірі до 30% вартості річного обсягу робіт, який спрямовується на небюджетні рахунки, відкриті на ім’я Підрядника в органах Казначейства у встановленому законодавством порядку, з подальшим використанням зазначених коштів виключно з таких рахунків на цілі, визначені цим Договором
Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
100 ( календарні )
Опис:
Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати Замовником по факту виконаних робіт, при умові надходження коштів з джерел фінансування на даний Об’єкт на умовах відтермінування платежу на термін до 100 календарних днів

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 479 960,54 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Лащевська О.Д.
Телефон: +380970087006 ЄДРПОУ:
40856650

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2021 16:43
Підписаний договір 9 серп. 2021 16:42

Пропозиція

1 479 960,54 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Поточний ремонт коридорів 2-го поверху будівлі центру первинної медицини, розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область
Поточний ремонт коридорів 2-го поверху будівлі центру первинної медицини, розташованої за адресою: вул. Героїв Чорнобиля, 16-Е м. Жовті Води, Кам’янський район, Дніпропетровська область
Ім'я:
Лариса Миронова
E-mail: [email protected] Телефон: +380687425017 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41906974

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

826 475,00 грн без ПДВ

Дивитись
Реконструкція адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за адресою: м. Хорол, вул. Небесної Сотні,78 код ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція
Реконструкція адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за адресою: м. Хорол, вул. Небесної Сотні,78 код ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція
Ім'я:
Олена Балала
E-mail: [email protected] Телефон: +380532560572 ЄДРПОУ:
13967927

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 378 111,67 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Павла Тичини, 26, місто Харків (код ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт по усуненню аварій в житловому фонді багатоквартирного будинку за адресою: вулиця Павла Тичини, 26, місто Харків (код ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Приходько Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252660 ЄДРПОУ:
43927048

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

937 079,00 грн без ПДВ

Дивитись