Цитологічні дослідження – 3 найменування

Очікувана вартість

291 984,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

відмінити у відповідності до п. 2 ч. 1 ст 32 Закону у зв'язку з виявленими порушеннями вимог п. 6 ч. 8 ст 40 Закону "Про публічні закупівлі", повідомлення про намір укласти договір не містить посилань на експертні, нормативні, технічні та ін нормативні документи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 серп. 2021 11:23
Не вказано 26 серп. 2021 11:22

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05483138
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54003, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 2 Екіпажна, буд. 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ольга Бабік
Володіння мовою:
Телефон:
+380501362349
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цитологічні дослідження

Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги

Кількість:

3 найменувань

Період доставки:

2 серп. 2021 – 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 54003, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул 2 Екіпажна,5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 9 серп. 2021 14:52
Електронний підпис 9 серп. 2021 14:55

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
291 984,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Безносенко М.П.
Телефон: +380512647511 ЄДРПОУ:
05483316
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2021 14:57
Протокол розгляду 9 серп. 2021 14:56

Пропозиція

291 984,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №1"

Вас може зацікавити

Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування) (код ДК 021:2015:85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування) (код ДК 021:2015:85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги)
Ім'я:
Марина Босенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380969760103 ЄДРПОУ:
45723942

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

305 393,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Послуги з санаторно-курортного лікування (проживання, харчування, лікування)
Ім'я:
Оксана Шпанько
E-mail: [email protected] Телефон: +380667585108 ЄДРПОУ:
44159186

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

310 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Проходження періодичних медичних оглядів працівників - 85111000-0
Проходження періодичних медичних оглядів працівників - 85111000-0
Ім'я:
Анастасія Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380977280594 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
50
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

317 052,00 грн без ПДВ

Дивитись