Нафта і дисциляти
Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону переговорна процедура застосовується як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
неможливості усунення виявлених порушень законодавства, що виникли через зміни у технічній частині при проведенні відкритих торгів за тим самим кодом державного класифікатора.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 серп. 2021 12:24 | |
| Електронний підпис | 27 серп. 2021 12:25 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин А 92 (Євро 5)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 1 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
Бензин А 95 (Євро 5)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 1 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 3 |
Дизельне пальне (Євро 5)
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 25 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 серп. 2021 14:04 | |
| Не вказано | 6 серп. 2021 13:57 | |
| Документи закупівлі | 6 серп. 2021 14:04 | |
| Документи закупівлі | 6 серп. 2021 14:04 | |
| Не вказано | 6 серп. 2021 13:56 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 6 серп. 2021 14:08 | ||
| Електронний підпис | 6 серп. 2021 14:08 |
Пропозиція
733 350,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОКАХОВСЬКЕ ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ"Вас може зацікавити
1 059 716,67 грн без ПДВ
Дивитись772 800,00 грн без ПДВ
Дивитись583 333,33 грн без ПДВ
Дивитись