Капітальний ремонт опалювальної системи із заміною котла в відділення денного перебування за адресою: вул.Республіканська,1 в м.Умань (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення СЗ котельня). Перелік робіт та інші умови закупівлі визначені у документації та додатках до неї, а саме в Додатку 2 до документації «Технічна специфікація».
з 6 серп. 2021 12:24
до 12 серп. 2021 10:00
з 12 серп. 2021 10:01
до 17 серп. 2021 00:00
з 18 серп. 2021 14:12
до 18 серп. 2021 14:35
з 18 серп. 2021 14:35
до 20 серп. 2021 12:36
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт опалювальної системи із заміною котла в відділення денного перебування за адресою: вул.Республіканська,1 в м.Умань (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва») Перейти до лоту |
Очікувана вартість 89 555,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 серп. 2021 12:35 | |
| Ліцензія | 6 серп. 2021 12:24 | |
| Не вказано | 18 серп. 2021 14:35 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
132 376,00 грн без ПДВ
Дивитись