Експертне обстеження 8 ліфтів

1. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: відповідно до Додатку 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі. 2. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Критерії та методика оцінки пропозицій визначається відповідно до статті 29 Закону. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та шляхом застосування електронного аукціону. Єдиним критерієм оцінки є ціна, питома вага – 100 %.

Очікувана вартість

52 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 5 серп. 2021 12:47

до 11 серп. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 11 серп. 2021 00:00

до 16 серп. 2021 00:00

Аукціон

з 17 серп. 2021 13:51

до 17 серп. 2021 14:32

Кваліфікація

з 17 серп. 2021 14:32

до 18 серп. 2021 15:41

Пропозиції розглянуто

з 18 серп. 2021 15:41

до 26 серп. 2021 10:34

Подання пропозицій:
11 серп. 2021 00:00 – 16 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
17 серп. 2021 13:51 – 17 серп. 2021 14:32
Період уточнень:
5 серп. 2021 12:47 – 11 серп. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070938
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01033, Київська область, Київ, Володимирська, буд.68
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щербак Леся Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380442879020
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Експертне обстеження вантажного ліфта ПГ-285 за адресою: м. Київ, вул. Володимирська,68

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд.68
2

Експертне обстеження пасажирського ліфта за адресою: м. Київ, вул. Володимирська,72

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 15 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 01033, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд.72
3

Експертне обстеження пасажирських ліфтів за адресою: м. Київ, проспект Науки,23

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 15 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 03028, Київська область, Київ, проспект Науки, 23
4

Експертне обстеження пасажирських ліфтів за адресою: м. Київ, проспект Науки,26

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 15 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 03028, Київська область, Київ, проспект Науки, 26
5

Експертне обстеження пасажирських ліфтів за адресою вул. Анатолія Петрицького, 12

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 15 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, 03115, Київська область, Київ, вул. Анатолія Петрицького,12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 серп. 2021 14:32
Проєкт договору 5 серп. 2021 12:53
Електронний підпис 5 серп. 2021 12:56
Документи закупівлі 5 серп. 2021 12:51

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
52 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
520,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Лілія Олександрівна Приходько
E-mail: [email protected] Телефон: +380661526635 ЄДРПОУ:
31249469

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 серп. 2021 13:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Електронний підпис 13 серп. 2021 13:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 13:02

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 серп. 2021 15:40
18 серп. 2021 15:36

Пропозиція

35 400,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
ТОВ ЕДЦ
E-mail: [email protected] Телефон: 380444670177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34299025

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Електронний підпис 11 серп. 2021 16:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Цінова пропозиція 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 16:51

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
18 серп. 2021 15:40

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 серп. 2021 10:34
Підписаний договір 26 серп. 2021 10:34

Пропозиція

35 520,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Коваленко Виталия
E-mail: [email protected] Телефон: 380444541025 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23510933

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Технічні специфікації 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Електронний підпис 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Технічні специфікації 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 12 серп. 2021 11:25
Підтвердження відповідності 12 серп. 2021 11:25

Пропозиція

39 664,32 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Наталья Матяш
E-mail: [email protected] Телефон: +380638946445, +380663285945 ЄДРПОУ:
32296072

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 серп. 2021 12:23
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Цінова пропозиція 13 серп. 2021 12:22
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 серп. 2021 12:22
Електронний підпис 13 серп. 2021 12:23

Пропозиція

47 100,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Іванченко Євгеній Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380674759975 ЄДРПОУ:
41118922

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 серп. 2021 09:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50
Електронний підпис 11 серп. 2021 09:51
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 серп. 2021 09:50

Пропозиція

51 504,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Національний університет харчових технологій

Вас може зацікавити

Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Ім'я:
Тетяна Гомола
E-mail: [email protected] Телефон: +380459840791, +380507696917 ЄДРПОУ:
01994681

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
послуги з технічного обслуговування аналізаторів модульних сигналів, демодуляторів
послуги з технічного обслуговування аналізаторів модульних сигналів, демодуляторів
Ім'я:
Олександр Обідейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674043803 ЄДРПОУ:
33965532
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

52 260,00 грн без ПДВ

Дивитись
Діагностика (технічний огляд) антикригової системи в адміністративних будинках (код 71630000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Діагностика (технічний огляд) антикригової системи в адміністративних будинках (код 71630000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Конончук Світлана Никифорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442554730 ЄДРПОУ:
26252302

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 886,33 грн без ПДВ

Дивитись