Вугілля
з 4 серп. 2021 16:25
до 10 серп. 2021 00:00
з 10 серп. 2021 00:00
до 12 серп. 2021 00:00
з 12 серп. 2021 14:11
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
У зв’язку із тим, що було виділено ще додаткові гроші на закупівлю вугілля до іншого закладу, і сума цієї закупівлі та сума виділених нових коштів перевищує показники вказані в п.1 ч.1 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» - прийнято рішення відмінити спрощену закупівлю та оголосити дані закупівлі по процедурі – «Відкриті торги»
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 серп. 2021 09:15 | |
| Електронний підпис | 10 серп. 2021 09:18 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Вугілля
Код ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
|
Кількість: 20 т |
Період доставки:
до 30 вер. 2021
|
Місце доставки: Україна, 62043, Дніпропетровська область, с. Волоське, вул. Сонячна, 2 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 4 серп. 2021 16:25 | |
| Електронний підпис | 4 серп. 2021 16:30 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
333 333,33 грн без ПДВ
Дивитись333 333,33 грн без ПДВ
Дивитись169 200,00 грн без ПДВ
Дивитись