Капітальний ремонт будівлі ЗТП-325 Західного РЕМ в м. Городок

Код за Єдиним закупівельним словником та назва відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 45260000-7 - покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженим наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23.12.2015 р. №1749) Назва згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»: будівельні роботи.

Очікувана вартість

128 511,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 26 лип. 2021 16:12

до 30 лип. 2021 08:00

Прийом пропозицій

з 30 лип. 2021 10:00

до 4 серп. 2021 10:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 4 серп. 2021 10:04

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 лип. 2021 10:00 – 4 серп. 2021 10:00
Період уточнень:
26 лип. 2021 16:12 – 30 лип. 2021 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Замовником було оприлюднено спрощену закупівлю « Капітальний ремонт будівлі ЗТП-325 Західного РЕМ в м. Городок», предмет закупівлі згідно коду ДК 021:2015: 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи, на суму 128 511,00 UAH (без ПДВ). Вартість предмету закупівлі визначено помилково, оскільки предмет закупівлі підлягає оподаткуванню. На даному етапі внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі в частині очікуваної вартості неможливо, тому з огляду на викладене, відповідно до пункту 2 частини 17 статті 14 Закону замовник повинен відмінити спрощену закупівлю з причини неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель. Враховуючи вищенаведене, наявні підстави для відміни спрощеної закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 серп. 2021 14:16
Електронний підпис 6 серп. 2021 14:17

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хлєбніков Олександр Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
380322392367
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт будівлі ЗТП-325 Західного РЕМ в м. Городок

Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи

Кількість:

42,16 метри квадратні

Період доставки:

до 30 лист. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 лип. 2021 16:14
Документи закупівлі 26 лип. 2021 16:13

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися на підставі актів виконаних робіт, підписаних Сторонами, та виставленого Підрядником рахунку. Замовник залишає за собою право здійснити оплату раніше вказаного терміну.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
128 511,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
642,55 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Кушинський Віктор Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380325423577 ЄДРПОУ:
06953617

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 4 серп. 2021 00:07
Не вказано 4 серп. 2021 00:04
Не вказано 4 серп. 2021 00:04
Не вказано 4 серп. 2021 00:04
Електронний підпис 4 серп. 2021 00:07
Не вказано 4 серп. 2021 00:04

Пропозиція

103 089,82 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9 (ДК 021:2015-45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі Офісу Генерального прокурора за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7/9 (ДК 021:2015-45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи»)
Ім'я:
Тетяна Осадча
E-mail: [email protected] Телефон: +380445967096 ЄДРПОУ:
00034051
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

203 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі Олександрійської міської ради по просп. Соборному, 59 у м. Олександрії Кіровоградської області (за кодом ДК 021:2015 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Ім'я:
Аліна Бірко
E-mail: [email protected] Телефон: +380991965734 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26114988

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 956,76 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт (аварійне усунення ушкоджень) покрівлі Київської дитячої музичної школи №1 імені Якова Степового за адресою: м. Київ вулиця Сагайдачного, 39 код ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Поточний ремонт (аварійне усунення ушкоджень) покрівлі Київської дитячої музичної школи №1 імені Якова Степового за адресою: м. Київ вулиця Сагайдачного, 39 код ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Ім'я:
Ткачик Віта
E-mail: [email protected] Телефон: 0976065499 ЄДРПОУ:
37393721
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

248 839,00 грн без ПДВ

Дивитись