Електрична енергія
Єдиним критерієм оцінки пропозицій є ціна (з урахуванням всіх податків, зборів і всіх обов’язкових платежів, які сплачує Учасник).
з 23 лип. 2021 12:51
до 29 лип. 2021 00:00
з 29 лип. 2021 12:00
до 3 серп. 2021 00:00
з 3 серп. 2021 00:04
до 4 серп. 2021 09:00
з 4 серп. 2021 09:00
до 10 серп. 2021 14:35
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 25 000 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 75710, Херсонська область, Скадовський р-н, село Михайлівка, ВУЛИЦЯ ШКІЛЬНА, будинок 51, межа балансової належності електроустановок замовника. |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 лип. 2021 12:53 | |
| Не вказано | 23 лип. 2021 12:51 |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Хто підтверджує
переможець
Правові обґрунтування
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
Опис вимоги
Учасник під час укладання договору за результатами проведення спрощеної закупівлі надає забезпечення виконання договору про закупівлю (у строк, що не перевищує 20 днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю). Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 3 (три) відсотки від суми договору про закупівлю. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія (гарантійний лист банка) з обслуговуючого банку (оригінал та копія завірена печаткою банка). Строк дії: до 31.12.2021 року (якщо умови договору не будуть виконані раніше).
Загальна інформація
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Опис вимоги
Вид забезпечення пропозиції – Електронна банківська гарантія з обслуговуючого банку (оформлена відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639 та Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 р. № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» (гарантія повинна відповідати вимогам законодавчих та нормативно-правових актів). Розмір забезпечення пропозиції – не перевищує (3%) очікуваної вартості закупівлі – 2700.00 (дві тисячі сімсот) грн. Строк дії забезпечення пропозиції складає не менше 90 днів з дати кінцевого строку подання пропозиції.
Спосіб підтвердження відповідності
Електронна банківська гарантія
Опис
Більш детально в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі
Форма подачі підтвердження
Документ
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 2 серп. 2021 07:55 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| 6 серп. 2021 16:02 | ||
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2021 07:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| 6 серп. 2021 16:02 | ||
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2021 07:49 | |
| Цінова пропозиція | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| 6 серп. 2021 16:02 | ||
| 6 серп. 2021 16:02 | ||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2021 07:53 | |
| 6 серп. 2021 16:03 | ||
| Технічні специфікації | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 | |
| Електронний підпис | 2 серп. 2021 07:55 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 2 серп. 2021 07:53 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 серп. 2021 09:00 | |
| Не вказано | 3 серп. 2021 12:54 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 серп. 2021 14:22 | |
| Не вказано | 10 серп. 2021 13:19 | |
| Не вказано | 10 серп. 2021 13:19 | |
| Не вказано | 10 серп. 2021 13:19 | |
| Не вказано | 10 серп. 2021 13:19 |
Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі
Вимога замовника про підтвердження інформації
Електронна банківська гарантіяДокумент
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 2 серп. 2021 07:49 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОМИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІВас може зацікавити
46 346,37 грн з ПДВ
Дивитись71 500,49 грн без ПДВ
Дивитись175 000,00 грн без ПДВ
Дивитись