Послуги з поточного ремонту в приміщенні структурного підрозділу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області за адресою Харкіська область,м.Лозова,мікрорайон 4, буд.73

Відповідно до затвердженого кошторису на 2021 рік. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. 61022, м. Харків, майдан Свободи, Держпром, 3 під., 2 поверх. (дві процедури відкритих торгів не відбулися)

Очікувана вартість

930 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14099344
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61022, Харківська область, місто Харків, майдан Свободи, Держпром, 3 під'їзд, 2 поверх
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Думітро Вікторія Олексіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380577062545
E-mail:
Факс:
+380577051796

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з поточного ремонту в приміщенні структурного підрозділу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області за адресою Харкіська область,м.Лозова,мікрорайон 4, буд.73

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 64606, Харківська область, м. Лозова, мікрорайон, 4 буд. 7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2021 12:03

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Замовник здійснює 100% після оплату за фактично надані послуги в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, протягом 7 (семи) банківських днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін Актів та Довідок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
930 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Овчаров Олександр Миколайович
Телефон: 0667968444 ЄДРПОУ:
41560086

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 лип. 2021 14:50
Не вказано 21 лип. 2021 14:50
Електронний підпис 21 лип. 2021 14:54
Ліцензія 21 лип. 2021 14:50

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 серп. 2021 11:55
Електронний підпис 5 серп. 2021 11:56

Пропозиція

848 613,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Капітальний ремонт. Заміна дверей на енергозберігаючі в місцях загального користування в житловому будинку ОСББ «СТАРОНАВОДНИЦЬКА 6-Б» за адресою: м. Київ, вул. Старонаводницька, буд. 6-Б (код ДК 021:2015: 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Валентина Скляренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442255410, +380442255427 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25772436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 306 313,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
«Поточний ремонт огорожі Щирецького ліцею ім.Героя України Б.Ільківа Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Худа Ольга Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380969155803 ЄДРПОУ:
42133517

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

477 288,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Поточний ремонт 4-х квартирного лінійного посту підстанції Глинсько-Розбишівська за адресою: вул. Промислова, 6 в с. Качанове Миргородського району Полтавської області
Ім'я:
Анастасія Близнюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380954845192 ЄДРПОУ:
41066102

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

951 224,00 грн без ПДВ

Дивитись