Капітальний ремонт харчоблоку Канівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 7 «Сонечко» Канівської міської ради Черкаської області, за адресою: Черкаська область, м. Канів, вул. Енергетиків, 137»

Бюджетні зобов’язання за договором виникають у разі наявності кошторисних призначень коштів та надходження фінансування з місцевого бюджету в період з 01 вересня 2021 року по 31 грудня 2022 року, та з моменту реєстрації договору в органах Державної казначейської служби України.

Очікувана вартість

1 461 830,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 20 лип. 2021 16:51

до 26 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 26 лип. 2021 12:00

до 29 лип. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 лип. 2021 12:00 – 29 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
20 лип. 2021 16:51 – 26 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04591647
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 19000, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, буд. 49
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Катерина Миколаївна Бабенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380473631873
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт харчоблоку Канівського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 7 «Сонечко» Канівської міської ради Черкаської області, за адресою: Черкаська область, м. Канів, вул. Енергетиків, 137»

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 19000, Черкаська область, місто Канів, вул. Енергетиків, 137

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лип. 2021 17:01
Не вказано 20 лип. 2021 16:51
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Учасник під час укладання договору за результатами проведення спрощеної закупівлі надає забезпечення виконання договору про закупівлю (у строк, що не перевищує 20 днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю). Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю: 5 (п’ять) відсотків від суми договору про закупівлю. Вид забезпечення виконання договору про закупівлю: банківська гарантія (гарантійний лист банка) з обслуговуючого банку (оригінал та копія завірена печаткою банка)

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( календарні )
Опис:
Джерела фінансування: Місцевий бюджет

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 461 830,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
7 309,15 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КАНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 17 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ...
Ім'я:
Тарасенко Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442598219 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39612276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 470 975,00 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 15 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ремонт і реставрація)
«Капітальний ремонт електричних мереж/електрощитових житлового будинку за адресою: проспект Академіка Глушкова, 15 у Голосіївському районі міста Києва до опалювального сезону та проведення заходів з енергозбереження». код ДК 021:2015 - 45453000-7 (Капітальний ...
Ім'я:
Тарасенко Оксана Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442598219 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39612276

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 342 553,33 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Одеського ліцею №81 Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 26, код 45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Ім'я:
Світлана Коливушко
E-mail: [email protected] Телефон: +380487530044 ЄДРПОУ:
40703015
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 428 543,16 грн без ПДВ

Дивитись