ДБН А.2.2-3:2014 «Поточний (аварійний) ремонт місць загального користування за адресою: м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова, 15 (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)»
проєкт договору та вимоги до предмета закупівлі завантажено окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі
з 16 лип. 2021 11:48
до 22 лип. 2021 15:00
з 22 лип. 2021 15:00
до 27 лип. 2021 15:00
з 27 лип. 2021 15:01
до 28 лип. 2021 13:56
з 28 лип. 2021 13:56
до 3 серп. 2021 17:29
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДБН А.2.2-3:2014 «Поточний (аварійний) ремонт місць загального користування за адресою: м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова, 15
Код ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 25 серп. 2021
|
Місце доставки: Україна, 03049, м. Київ, м. Київ, вул. Генерала Генадія Воробйова, 15 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 лип. 2021 11:52 | |
| Електронний підпис | 16 лип. 2021 11:52 | |
|
|
||
| Не вказано | 16 лип. 2021 11:49 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 27 лип. 2021 09:58 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Кошторис | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Електронний підпис | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Цінова пропозиція | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 лип. 2021 09:58 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 лип. 2021 13:48 | |
| 28 лип. 2021 13:39 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 серп. 2021 17:29 | |
| Підписаний договір | 3 серп. 2021 17:28 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Позашкільний навчально-виховний заклад Палац дитячої та юнацької творчості Солом'янського району м.КиєваВас може зацікавити
239 230,83 грн без ПДВ
Дивитись319 000,00 грн без ПДВ
Дивитись298 425,00 грн без ПДВ
Дивитись