Послуги з технічного обслуговування фонтанного комплексу на площі Перемоги в м.Мелітополі

Категорія замовника: п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Відповідно до технічного завдання (вимоги) (Додаток № 2).Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна» -єдиний критерій оцінки, питома вага критерію – 100%. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Усі документи, що готуються учасником спрощеної закупівлі, викладаються українською мовою.

Очікувана вартість

150 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 14 лип. 2021 14:27

до 20 лип. 2021 08:00

Прийом пропозицій

з 20 лип. 2021 08:00

до 23 лип. 2021 09:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 23 лип. 2021 09:02

до 26 лип. 2021 11:39

Пропозиції розглянуто

з 26 лип. 2021 11:39

до 2 серп. 2021 14:15

Подання пропозицій:
20 лип. 2021 08:00 – 23 лип. 2021 09:00
Період уточнень:
14 лип. 2021 14:27 – 20 лип. 2021 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04054091
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 72312, Запорізька область, Мелітополь, вул.Чернишевського, буд. 37
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Попелешко Олена Андріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380619448093
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного обслуговування фонтанного комплексу на площі Перемоги в м.Мелітополі

Код ДК 021:2015: 71420000-8 Послуги у сфері ландшафтної архітектури

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 72315, Запорізька область, м.Мелітополь, площа Перемоги

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 лип. 2021 14:41
Документи закупівлі 14 лип. 2021 14:28
Проєкт договору 14 лип. 2021 14:28

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за надані послуги проводяться Замовником після пред'явлення Підрядником: Акту приймання-передачі наданих послуг з наданням підтверджуючих документів на вартість матеріальних ресурсів , та після підписання Сторонами акта приймання-передачі наданих послуг

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
150 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
750,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Алєксєєнко Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380680525104, 380680525104 ЄДРПОУ:
3548204631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 21 лип. 2021 13:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лип. 2021 12:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лип. 2021 12:59
Підтвердження відповідності 21 лип. 2021 12:59
Електронний підпис 21 лип. 2021 13:01
Підтвердження відповідності 21 лип. 2021 12:59
Підтвердження відповідності 21 лип. 2021 12:59
Підтвердження відповідності 21 лип. 2021 12:59
Підтвердження відповідності 21 лип. 2021 12:59
Цінова пропозиція 21 лип. 2021 12:59
Технічні специфікації 21 лип. 2021 12:59

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 лип. 2021 11:39
Ліцензія 26 лип. 2021 10:56

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 серп. 2021 14:14
Підписаний договір 2 серп. 2021 14:12

Пропозиція

149 904,02 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області