Капітальний ремонт покрівлі шатрового даху КНП "Стрийська міська дитяча лікарня" по вул.І.Франка, 8 м.Стрий

Очікувана вартість

772 745,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 13 лип. 2021 13:43

до 19 лип. 2021 16:00

Прийом пропозицій

з 19 лип. 2021 16:00

до 26 лип. 2021 16:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 26 лип. 2021 16:01

до 27 лип. 2021 12:36

Пропозиції розглянуто

з 27 лип. 2021 12:36

до 5 серп. 2021 11:47

Подання пропозицій:
19 лип. 2021 16:00 – 26 лип. 2021 16:00
Період уточнень:
13 лип. 2021 13:43 – 19 лип. 2021 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20763484
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82400, Львівська область, м Стрий, 82400, Львівська обл., м. Стрий, вул. І. Франка, 8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Бабюк Наталія Володимирівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380324554628
E-mail:
Факс:
+380324554628

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт покрівлі шатрового даху КНП "Стрийська міська дитяча лікарня" по вул.І.Франка, 8 м.Стрий

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

25 найменувань

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 82400, Львівська область, м.Стрий, вул.І.Франка 8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
13 лип. 2021 13:43
Технічні специфікації 13 лип. 2021 13:43
Електронний підпис 13 лип. 2021 13:47
Електронний підпис 13 лип. 2021 13:47
Електронний підпис 13 лип. 2021 13:47
Проєкт договору 13 лип. 2021 13:43
Кваліфікаційні критерії 13 лип. 2021 13:43
Документи закупівлі 13 лип. 2021 13:43
Документи закупівлі 13 лип. 2021 13:43
Документи закупівлі 13 лип. 2021 13:43
13 лип. 2021 13:43
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

2.16.8. Забезпечення пропозиції повертається учаснику протягом п’яти днів з дня настання підстави для повернення забезпечення пропозиції в разі: 1) закінчення строку дії пропозиції та забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. Забезпечення пропозиції не повертається в разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі.

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

У формі електронної банківської гарантії

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
772 745,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 863,73 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
4 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Блонський Михайло Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380673530574, 380673530574 ЄДРПОУ:
31298961

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 15:25
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 14:43
Кошторис 26 лип. 2021 14:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 14:43
Цінова пропозиція 26 лип. 2021 14:43
Електронний підпис 26 лип. 2021 15:35
Електронний підпис 26 лип. 2021 15:35
Електронний підпис 26 лип. 2021 15:35
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:53
Кошторис 26 лип. 2021 14:48
Кошторис 26 лип. 2021 14:43
Технічні специфікації 26 лип. 2021 14:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 14:43
Кошторис 26 лип. 2021 14:48
Кошторис 26 лип. 2021 14:43
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 14:43
Кошторис 26 лип. 2021 14:43
Цінова пропозиція 26 лип. 2021 14:43
Документи, що підтверджують кваліфікацію 26 лип. 2021 14:43
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 15:25

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 27 лип. 2021 12:34
Електронний підпис 27 лип. 2021 12:36

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 серп. 2021 11:47

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 15:25

Пропозиція

771 664,80 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Стрийська міська дитяча лікарня"

Вас може зацікавити

код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт фасаду (заходи з енергозбереження) клубу за місцем проживання «Мінський» Центра по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Оболонського району міста Києва за адресою просп. Дмитра Павличка, 3-В.)
код ДК 021:2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт фасаду (заходи з енергозбереження) клубу за місцем проживання «Мінський» Центра по роботі з дітьми та молоддю за місцем проживання Оболонського району міста Києва за адресою прос...
Ім'я:
Доненко Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 380979975014 ЄДРПОУ:
45264864

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

788 628,93 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт вхідної групи (дотримання умов доступності маломобільних груп населення) та частини приміщень адміністративної будівлі старостинського округу з центром в с. Олешин, за адресою: с. Олешин Хмельницького району, вул. Волонтерська, 2-А, код ДК 021:2015-45453000-7, код ДК 021:2015-45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Капітальний ремонт вхідної групи (дотримання умов доступності маломобільних груп населення) та частини приміщень адміністративної будівлі старостинського округу з центром в с. Олешин, за адресою: с. Олешин Хмельницького району, вул. Волонтерська, 2-А, код ДК 0...
Ім'я:
Павло Монастирський
E-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04060772
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 249 966,17 грн без ПДВ

Дивитись
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Влаштування пандуса з капітальним ремонтом вхідної групи у житловому будинку за адресою вул. Агрегатна,2 (п.3) в Оболонському районі міста Києва ДК 021:2015 (CPV) 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Ім'я:
Капленко Анастасія Євгеніївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443323431 ЄДРПОУ:
39611267
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

992 180,00 грн без ПДВ

Дивитись