Поточний ремонт санвузлів в навчальному приміщенні ЖМЦНТТУМ за адресою: м.Житомир, вул. Б.Тена, 82-А (ДК 021:2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт)

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

199 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 9 лип. 2021 22:09

до 15 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 15 лип. 2021 00:00

до 20 лип. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 лип. 2021 00:04

до 22 лип. 2021 15:01

Пропозиції розглянуто

з 22 лип. 2021 15:01

до 5 серп. 2021 02:17

Подання пропозицій:
15 лип. 2021 00:00 – 20 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
9 лип. 2021 22:09 – 15 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22059382
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10014, Житомирська область, м. Житомир, вул. Пушкінська, буд. 19
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Волошиненко
Володіння мовою:
Телефон:
+380674519582
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт санвузлів в навчальному приміщенні ЖМЦНТТУМ за адресою: м.Житомир, вул. Б.Тена, 82-А

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 10001, Житомирська область, м.Житомир, вул. Б.Тена 82А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 лип. 2021 22:09
Електронний підпис 9 лип. 2021 22:11

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Замовник перераховує Підряднику кошти у сумі, яка вказана в актах виконаних робіт тільки при наявності всіх відповідних документів, протягом 30 календарних днів. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
995,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Нагорнюк Сергей Васильевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380679072404 ЄДРПОУ:
37857523

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 лип. 2021 19:16
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Електронний підпис 17 лип. 2021 19:16
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15
Не вказано 17 лип. 2021 19:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 22 лип. 2021 14:59
Електронний підпис 22 лип. 2021 15:01

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 серп. 2021 02:17
Додаток до договору 5 серп. 2021 02:15
Підписаний договір 5 серп. 2021 02:15

Пропозиція

199 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ЖИТОМИРСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лілія Кукшина
E-mail: [email protected] Телефон: +380979977107 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25657557

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Ім'я:
Сергій Лугіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674758447 ЄДРПОУ:
03344119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженка, 110) для реалізації заходів з енергозбереження)
45310000-3 Електромонтажні роботи (Поточний ремонт електромереж з встановленням гібридної сонячної фотоелектричної станції (CEС) у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №26 Чернігівської міської ради, що знаходиться за адресою: вул. Олександра Довженк...
Ім'я:
Ольга КОЛИЧЕВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380462676319 ЄДРПОУ:
02147598
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

252 028,19 грн без ПДВ

Дивитись