Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту : «Будівництво центру дозвілля та мистецтв Гатненської сільської ради на вул. Боярській, 2 в с. Віта-Поштова Фастівського району Київської області»

Очікувана вартість

650 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 8 лип. 2021 15:02

до 14 лип. 2021 15:06

Прийом пропозицій

з 16 лип. 2021 00:00

до 20 лип. 2021 15:06

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 20 лип. 2021 15:09

до 4 серп. 2021 23:19

Пропозиції розглянуто

з 4 серп. 2021 23:19

до 11 серп. 2021 18:15

Подання пропозицій:
16 лип. 2021 00:00 – 20 лип. 2021 15:06
Період уточнень:
8 лип. 2021 15:02 – 14 лип. 2021 15:06

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04358508
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08160, Київська область, село Гатне, 08160, Київська область, Фастівський район, с.Гатне, вул. Київська. 138.
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Дубина Роман Вікторович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380442510006
E-mail:
Факс:
+380442510006

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розробка проектно-кошторисної документації по об’єкту : «Будівництво центру дозвілля та мистецтв Гатненської сільської ради на вул. Боярській, 2 в с. Віта-Поштова Фастівського району Київської області», ДК 021:2015 : 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 08170, Київська область, с. Віта Поштова, вул. Боярська, 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 8 лип. 2021 15:02
Електронний підпис 8 лип. 2021 15:04
Не вказано 8 лип. 2021 15:02
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Розмір забезпечення пропозиції: 3250,00 грн. (0,5 % очікуваної вартості закупівлі).Зокрема, гарантія повинна містити такі реквізити: назву документа – «Страхова гарантія»; номер, дату та місце складання; повна назва, код ЄДРПОУ, юридична та фактична адреса принципала (страхувальника), (для принципала (страхувальника) фізичної особи, в т.ч. фізичної особи-підприємця - прізвище, ім’я та по батькові, ідентифікаційний номер (РНОКПП), інформація про адресу реєстрації місця проживання, банківські реквізити;  суму гарантії (страхова сума) цифрами та словами, назву валюти, в якій надається гарантія, словами; посилання на предмет закупівлі стосовно якого проводиться закупівля у відповідності до оголошення про закупівлю, в якому передбачена вимога щодо надання гарантії; повну назву бенефіціара (вигодонабувача),  код ЄДРПОУ,  юридична адреса; назву гаранта (страховика), код ЄДРПОУ,  юридична адреса; термін (строк) дії гарантії (період дії страхового захисту); умови, за яких надається право вимагати платіж (страхові ризики); у гарантії обов’язково зазначається що принципал (страхувальник) ознайомлений з умовами гарантії; порядок та умови виплати страхового відшкодування. Страхова виплата не може бути меншою ніж страхова сума, до даної виплати не може застосовуватись франшиза, на беніфеціара не можуть покладатись будь-які витрати пов’язані з отриманням страхової суми в розмірі забезпечення пропозиції, виплата не може перевищувати триденний термін, про що зазначити в гарантії. Положення гарантії повинні відповідати положенням Закону України «Про страхування», Правилам добровільного страхування фінансових ризиків затверджених Національною комісією, Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), Правилам надання фінансових послуг, затверджені фінансовою установою для даного виду добровільного страхування, що повинно бути відображено у наданій страховій гарантії. Учасник повинен документально підтвердити проведення оплати банківською установою за договором добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі та надати договір добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання Страхувальником вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Положення Договору добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог оголошення про проведення спрощеної закупівлі не можуть містити умов, що суперечать тексту гарантії, будь-яким чином обмежують права бенефіціара. Всі витрати, пов’язані з поданням забезпечення цінової пропозиції, здійснюються за рахунок учасника. Повернення чи неповернення забезпечення пропозиції здійснюється в порядку ст.25 Закону України «Про публічні закупівлі».

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Учасник надає страхову гарантію, у вигляді електронного файлу в форматі PDF з одночасним документальним підтвердженням КЕП підписанта, у розширенні p7s через електронну систему закупівель, з обов’язковим зазначенням посилання на програмний комплекс, яким накладено КЕП для можливості перевірки такого підпису.

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( банківські )
Опис:
Замовник здійснює платежі (по мірі надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника), але тільки після підписання Сторонами акту здачі-прийняття наданих послуг на протязі 60 банківських днів.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
650 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 250,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
3 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: +380955203700 ЄДРПОУ:
37832226

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2021 12:03
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Електронний підпис 20 лип. 2021 12:03
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02
Не вказано 20 лип. 2021 12:02

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 серп. 2021 23:18
Не вказано 4 серп. 2021 23:17

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 серп. 2021 18:14
Електронний підпис 11 серп. 2021 18:15

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Вимога замовника про підтвердження інформації

-

Документ

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 12:02

Пропозиція

639 928,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Гатненська сільська рада

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Ім'я:
Федорищев Артем Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
+380442719216
ЄДРПОУ:
40108583
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

630 366,66 грн без ПДВ

Дивитись
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Розробка проектної документації та проведення експертизи на об’єкт «Реконструкція газової котельні ст.Одеса-Товарна» (інв. 8940100000193) за адресою: Одеська обл., м.Одеса, вул.Заньковецької, Х.
Ім'я:
Жуков Сергій Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444652255 ЄДРПОУ:
41149437

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

454 547,42 грн без ПДВ

Дивитись
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту: "Нове будівництво когенераційної газопоршневої установки потужністю 1560 кВт з резервним дизельним генератором для потреб міського комунального підприємства "Одеська теплоелектроцентраль №2"
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту: "Нове будівництво когенераційної газопоршневої установки потужністю 1560 кВт з резервним дизельним генератором для потреб міського комунального підприємства "Одеська теплоелектроцентраль №2"
Ім'я:
Панасюк Віліна Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380934157434 ЄДРПОУ:
26275444

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 248 333,33 грн без ПДВ

Дивитись