Заміна існуючих лічильників на однофазні багатотарифні лічильники електричної енергії типу НИК 2104 AP2T.1802.MC.11 в м. Жовті Води

Заміна існуючих лічильників на однофазні багатотарифні лічильники електричної енергії типу НИК 2104 AP2T.1802.MC.11 в м. Жовті Води

Очікувана вартість

352 250,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 8 лип. 2021 11:33

до 14 лип. 2021 10:00

Прийом пропозицій

з 14 лип. 2021 10:00

до 19 лип. 2021 10:00

Аукціон

з 20 лип. 2021 14:12

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 лип. 2021 10:00 – 19 лип. 2021 10:00
Початок аукціону:
20 лип. 2021 14:12
Період уточнень:
8 лип. 2021 11:33 – 14 лип. 2021 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Уповноваженою особою замовника Петровським Є.В. при внесенні змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі було допущено помилку – у вікні «Корегування закупівлі» ним не було подовжено строк прийому пропозицій на два робочі дні.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 лип. 2021 11:59
Електронний підпис 15 лип. 2021 12:00
Не вказано 15 лип. 2021 11:59

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
31793056
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49008, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Дмитра Кедріна, 28
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петровський Євген Володимирович
Володіння мовою:
Телефон:
380562310393
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Заміна існуючих лічильників на однофазні багатотарифні лічильники електричної енергії типу НИК 2104 AP2T.1802.MC.11 в м. Жовті Води

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роб.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 8 лип. 2021 11:32
Електронний підпис 8 лип. 2021 11:32
Електронний підпис 8 лип. 2021 11:32
Не вказано 8 лип. 2021 11:32
Не вказано 8 лип. 2021 11:32
Не вказано 8 лип. 2021 11:32
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Електронна банківська гарантія

Спосіб підтвердження відповідності

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
180 ( банківські )
Опис:
Оплата у розмірі 100 % ціни Договору здійснюється протягом 180 банківських днів після повного закінчення Підрядником всіх Робіт, підписання останнього Акта приймання виконаних будівельних робіт Замовником і здачі Об’єкта в експлуатацію. Розрахунок за виконані Роботи Замовник має право здійснити на свій вибір або шляхом перерахування грошових коштів, або шляхом емісії простого векселя (векселів). Вексель (векселі) видаються Замовником на суму фактично виконаних Підрядником Робіт. Номінальна вартість векселя (векселів) не повинна бути більше суми фактично виконаних Робіт. В момент (день) оформлення векселя (векселів) зобов’язання оплатити отримані Роботи у Замовника припиняються та виникає новий обов’язок оплатити вексель (векселі). Вексель (векселі) передаються за актом прийому-передачі. Підрядник зобов’язаний прийняти оформлений вексель (векселі) та підписати акт прийому-передачі. Для проведення оплати Підрядник надає такі документи (з підписом та печаткою): – Акт приймання виконаних будівельних робіт ф.№ КБ-2в – три примірники; – Довідку ф.№ КБ-3 – три примірники; – оформлену виконавчу документацію (при наданні Акту приймання виконаних будівельних робіт, який є підставою для здійснення кінцевих розрахунків). В разі ненадання виконавчої документації Акти приймання виконаних будівельних робіт ф.№ КБ-2в Замовником не приймаються.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
352 250,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 761,25 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 750,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"

Вас може зацікавити

45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання робіт по улаштуванню об'єкту Зміївської ТЕС системою пожежної сигналізації по проєкту: "Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго". Реконструкція 2-х поверхової будівлі побутового корпусу ПТЦ по улаштуванню системи пожежної сигналізації за адресою: Балаклійське шосе, 2 м. Слобожанське, Чугуївського району Харківської обл.")
45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання робіт по улаштуванню об'єкту Зміївської ТЕС системою пожежної сигналізації по проєкту: "Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго". Реконструкція 2-х поверхової будівлі побутового корпусу ПТЦ по улаштуванню системи пожежної си...
Ім'я:
Стадник Юлія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380509534153 ЄДРПОУ:
05471247

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

665 042,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт електропостачання (електрощитової) будівлі Господарського суду Житомирської області
Поточний ремонт електропостачання (електрощитової) будівлі Господарського суду Житомирської області
Ім'я:
Сардак Людмила Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380412481629 ЄДРПОУ:
03499916

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

384 190,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Василь Ярошовець
E-mail: [email protected] Телефон: +380442816725 ЄДРПОУ:
14292513

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

377 378,32 грн з ПДВ

Дивитись