Бензин А-92, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)
18 травня 2021 року було оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю: Бензин А-92, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят) на потребу 2021 року, очікувана вартість 322 400,00 гривень з ПДВ. Ідентифікатор закупівлі:
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин А-92
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 1 000 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул. Незалежності,103 |
| 2 |
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 1 380 літр |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул. Незалежності,103 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лип. 2021 15:20 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лип. 2021 15:26 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 лип. 2021 15:32 | |
| Підписаний договір | 7 лип. 2021 15:30 |
Пропозиція
64 260,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Торчинська селищна радаВас може зацікавити
74 916,67 грн без ПДВ
Дивитись101 666,67 грн без ПДВ
Дивитись66 666,67 грн без ПДВ
Дивитись