Придбання нагородної атрибутики: медалі та кубки (ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди)

Очікувана вартість

113 750,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 7 лип. 2021 18:21

до 13 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 13 лип. 2021 00:00

до 21 лип. 2021 00:00

Аукціон

з 21 лип. 2021 11:38

до 21 лип. 2021 12:01

Кваліфікація

з 21 лип. 2021 12:01

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 лип. 2021 00:00 – 21 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
21 лип. 2021 11:38 – 21 лип. 2021 12:01
Період уточнень:
7 лип. 2021 18:21 – 13 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

1. Відмінити спрощену закупівлю згідно з ідентифікатором закупівлі UA-2021-07-07-003167-a, з підстави, що передбачена згідно з ч. 17 ст. 14 Закону, а саме: - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути: По даній закупівлі замовником 07.07.2021 року були опубліковані на електронному майданчикувимоги до предмета закупівлі «Технічні та/або кількісні та якісні вимоги до предмету закупівлі». Під час розгляду пропозицій замовник виявив неточності у своїх вимогах: - опубліковано «Вимоги до кубків: Кубок нагородний індивідуальний, складний за формою для нагородження за перше місце. Виготовлений із акрилу, товщина стінки не менше 5 мм з нанесенням повнокольорових зображень, тексту та логотипу Замовника виконаного за допомогою технології УФ-друк (з високою деталізацією зображень та насиченим кольором). Основа виготовлена із натурального дерева товщиною 40 мм. Форма - типу зрізаної піраміди, основа прямокутна - розміром не менше 40 мм ширина та від 150 до 300 мм довжина основи», а необхідно «Вимоги до кубків: Кубок нагородний індивідуальний, складний за формою для нагородження за перше місце. Виготовлений із акрилу, товщина стінки не менше 5 мм з нанесенням повнокольорових зображень, тексту та логотипу Замовника виконаного за допомогою технології УФ-друк (з високою деталізацією зображень та насиченим кольором). Основа виготовлена із натурального дерева товщиною 40 мм. Форма - типу зрізаної піраміди, основа прямокутна - розміром не менше 40 мм ширина та від 150 до 300 мм довжина основи. Кубки виготовляються виконавцем за індивідуальною формою (ескізом) наданою замовником. Замовник надає виконавцю замовлення за потребою». . Відповідно до абзацу пёятого частини сьомої статті 14 Закону «Замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. Зміни, що вносяться замовником, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції документів.» Отже з причини неможливості внести зміни до закупівлі на етапі кваліфікації учасників та у зв’язку з неможливістю усунення порушення у сфері публічних закупівель, що виникло, Замовник повинен відмінити процедуру на підставі підпункту 2 частини 17 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 лип. 2021 13:59
Не вказано 26 лип. 2021 13:57

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25664764
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01133, м. Київ, м. Київ, ПРОВУЛОК ЛАБОРАТОРНИЙ, будинок 7-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Охоба Ігор
Володіння мовою:
Телефон:
380965634860
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Придбання нагородної атрибутики: - медалі (ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди)

Код ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди

Кількість:

592 штуки

Період доставки:

2 серп. 2021 – 25 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 00000, м. Київ, м. Київ, вулиця Жилянська, 30А, офіс 2
2

Придбання нагородної атрибутики: - кубки (ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди)

Код ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагороди

Кількість:

164 штуки

Період доставки:

2 серп. 2021 – 25 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 00000, м. Київ, м. Київ, вулиця Жилянська, 30А, офіс 2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 лип. 2021 12:01
Електронний підпис 7 лип. 2021 18:24
Технічні специфікації 7 лип. 2021 18:22
Документи закупівлі 7 лип. 2021 18:22
Проєкт договору 7 лип. 2021 18:21

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )
Опис:
Оплата Товару здійснюється Покупцем за визначеною п. 2.1 цього Договору ціною у безготівковій формі, після повної поставки Товару, протягом 10 (десяти) банківських днів шляхом перерахування коштів на банківський рахунок Продавця. Сторони встановили, що підставою для оплати є підписана Сторонами Видаткова накладна та Специфікації (Додаток № 1 та № 2 до Договору). У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за Товар здійснюється протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дати отримання Покупцем фінансування з бюджету міста Києва на свій рахунок, при цьому Покупець не несе відповідальність за затримку сплати коштів.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
113 750,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
568,75 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Тарас Тищук
E-mail: [email protected] Телефон: +380680394414 ЄДРПОУ:
3486414733

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2021 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46
Цінова пропозиція 20 лип. 2021 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46
Електронний підпис 20 лип. 2021 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 лип. 2021 16:46

Пропозиція

72 590,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Антон
E-mail: [email protected] Телефон: +380503425486,+380637983110 ЄДРПОУ:
2031201978

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Електронний підпис 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13
Не вказано 16 лип. 2021 14:13

Пропозиція

72 600,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФЕДЕРАЦІЯ ДЗЮДО КИЄВА"

Вас може зацікавити

Пам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради
Пам’ятний знак до Почесної грамоти Харківської міської ради
Ім'я:
Майстренко Вікторія
E-mail: [email protected] Телефон: 380677278454 ЄДРПОУ:
04059243

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

120 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Нагрудний знак “Попереду перших” I ступеню – 50 шт. Нагрудний знак “Попереду перших” IІ ступеню – 50 шт. код ДК 021:2015 – 18530000-3 Подарунки та нагороди
Нагрудний знак “Попереду перших” I ступеню – 50 шт. Нагрудний знак “Попереду перших” IІ ступеню – 50 шт. код ДК 021:2015 – 18530000-3 Подарунки та нагороди
Ім'я:
Сергій Король
E-mail: [email protected] Телефон: +380934868712 ЄДРПОУ:
26637901

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

88 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Емальовані значки на індивідуальній картонній підкладці на виконання грантового проєкту "Посилення спроможності Суспільного Мовлення у протидії дезінформації"
Емальовані значки на індивідуальній картонній підкладці на виконання грантового проєкту "Посилення спроможності Суспільного Мовлення у протидії дезінформації"
Ім'я:
Ірина Агаркова
E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 097,17 грн без ПДВ

Дивитись