ДК 021:2015 «72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з післягарантійної технічної підтримки програмного забезпечення автоматизованої системи керування повітряним рухом «Стріла-Аленія» та системного диспетчерського тренажера)»

Очікувана вартість

500 000,00 EUR

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

У зв’язку з непідписанням договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю прийнято рішення відмінити переговорну процедуру закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 серп. 2021 12:25
Електронний підпис 13 серп. 2021 12:27

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
19477064
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 08300, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Алла Матлак
Володіння мовою:
Телефон:
+380443515838
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з надання консультацій персоналу Замовника з питань функціонування АС КПР «Стріла-Аленія» та/або системного диспетчерського тренажера

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 10 серп.

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, Бориспіль, Аеропорт
2

Послуги з виявлення та усунення складних помилок у роботі АС КПР «Стріла-Аленія» та/або системного диспетчерського тренажера

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 10 серп.

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, Бориспіль, Аеропорт
3

Послуги комплексної оцінки поточного стану програмного та апаратного забезпечення АС КПР «Стріла-Аленія» та системного диспетчерського тренажеру з урахуванням поточних вимог до реалізації функціоналу автоматизованих систем керування повітряним рухом

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 10 серп.

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, Бориспіль, Аеропорт
4

Послуги з виїзного обслуговування АС КПР «Стріла-Аленія» та/або системного диспетчерського тренажера

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 10 серп.

Місце доставки:

Україна, 08300, Київська область, Бориспіль, Аеропорт

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 лип. 2021 12:02
Електронний підпис 6 лип. 2021 12:03
Не вказано 6 лип. 2021 12:02

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )
Опис:
Оплату в розмірі 100% наданих послуг Замовник здійснює не пізніше 20 (двадцяти) банківських днів після отримання від Виконавця інвойсу, оформленого належним чином після підписання Сторонами Акта приймання-передачі наданих послуг та звіту Виконавця (для послуг з виїзного обслуговування та послуги комлексної оцінки). Оплату в розмірі 100% поставленого Товару Замовник здійснює не пізніше 20 (двадцяти) банківських днів після отримання від Виконавця інвойсу, оформленого належним чином, після митного оформлення в Україні

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
500 000,00 EUR без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Valter Ciaraffo
Телефон: +3906324731 ЄДРПОУ:
00881841001

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 лип. 2021 12:04
Електронний підпис 6 лип. 2021 12:05

Пропозиція

500 000,00 EUR без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ

Вас може зацікавити

Послуги з доопрацювання системи бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку на базі інформаційної системи «KBS. Облік бюджетної установи» Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»
Послуги з доопрацювання системи бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку на базі інформаційної системи «KBS. Облік бюджетної установи» Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»
Ім'я:
Сорока Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380443345316 ЄДРПОУ:
40524109
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

419 701,00 грн без ПДВ

Дивитись
Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія 5.2.27.6 (UB 5.26.10)
Оновлення та розгортання системи електронного документообігу «Megapolis Doc.Net» (Версія 5.2.27.6 (UB 5.26.10)
Ім'я:
Валерія Огарко
E-mail: [email protected] Телефон: +380955918167 ЄДРПОУ:
04059958

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

816 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з надання доступу до хмарних платформ розробки веб- додатків (SaaS-підписки) із використанням штучного інтелекту в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Послуги з надання доступу до хмарних платформ розробки веб- додатків (SaaS-підписки) із використанням штучного інтелекту в рамках реалізації грантового проєкту "Посилення стійкості до дезінформації шляхом виробництва контенту попереднього інформування"
Ім'я:
Тетяна Капуста
E-mail: [email protected] Телефон: +380442949720 Веб сайт: ЄДРПОУ:
23152907
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

381 332,50 грн без ПДВ

Дивитись