Бензин А-95 в талонах

Відповідно до затвердженого кошторису на 2021 рік. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. 61022, м. Харків, майдан Свободи, Держпром, 3 під., 2 поверх. (перша процедура відкритих торгів не відбулась). Пропозиції учасника готуються виключно українською мовою. Умови надання забезпечення - банківська гарантія.

Очікувана вартість

948 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 лип. 2021 10:32

до 27 лип. 2021 10:37

Аукціон

з 28 лип. 2021 13:12

до 28 лип. 2021 13:33

Кваліфікація

з 28 лип. 2021 13:33

до 18 лист. 2021 16:42

Пропозиції розглянуто

з 18 лист. 2021 16:42

до 6 груд. 2021 10:27

Подання пропозицій:
6 лип. 2021 10:32 – 27 лип. 2021 10:37
Початок аукціону:
28 лип. 2021 13:12 – 28 лип. 2021 13:33
Період уточнень:
6 лип. 2021 10:32 – 17 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 лип. 2021 10:37
Оскарження умов тендера:
6 лип. 2021 10:32 – 23 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
19 лип. 2021 13:55

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14099344
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61022, Харківська область, місто Харків, майдан Свободи, Держпром, 3 під'їзд, 2 поверх
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Думітро Вікторія Олексіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380577062545
E-mail:
Факс:
+380577051796

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95 в талонах

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

31 600 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61022, Харківська область, м. Харків та Харківська область, майдан Свободи, Держпром, 3 під`їзд, 2 поверх

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 6 лип. 2021 10:33
Документи закупівлі 19 лип. 2021 13:52
Електронний підпис 6 лип. 2021 11:03
Електронний підпис 6 лип. 2021 11:03
Не вказано 28 лип. 2021 13:33
Не вказано 28 лип. 2021 13:33
19 лип. 2021 13:52
Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Сума існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Причина виникнення існуючої заборгованості

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Замовником вимагається надання учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії в сумі: Бензин А 95 в талонах – 9480,00 грн. (дев'ять тисяч чотириста вісімдесят грн. 00 коп.) в електронній формі з накладанням кваліфікованого електронного підпису шляхом завантаження до електронної системи окремого файлу. Надана з боку учасника у якості забезпечення тендерної пропозиції банківська гарантія повинна свідчити про безумовний безвідкличний обов’язок банку сплатити на користь Замовника суму забезпечення тендерної пропозиції при виникненні обставин, вказаних у частині третій статті 25 Закону. Банківська гарантія, сформульована іншим чином, або яка містить відкладні умови набуття нею чинності, є такою, що не відповідає вимогам тендерної документації. Основні вимоги до банківської гарантії: Електронна банківська гарантія підтверджується у вигляді електронного файлу у форматі “PDF” з одночасним документальним підтвердженням (листом) кваліфікованого електронного підпису та кваліфікованого електронного підпису печатки фінансової установи, яка надала банківську гарантію у розширенні p7s через електронну систему закупівель, з обов’язковим зазначенням посилання на програмний комплекс, яким накладено кваліфікований електронний підпис для можливості перевірки такого підпису. Разом з Гарантією Учасник в складі тендерної пропозиції надає документ, що підтверджує повноваження особи, яка підписує банківську гарантію та копію ліцензії НБУ, які повинні бути подані у вигляді сканованих копій з накладанням ЕЦП Гаранта. Банківська гарантія повинна відповідати вимогам статей 560 – 569 Цивільного кодексу України, зокрема, містити строк її дії, підстави для сплати гарантійної суми відповідно до частини третьої статті 25 Закону, документи, необхідні для такої сплати; Строк дії забезпечення тендерної пропозиції має відповідати строку дії тендерної пропозиції. Пропозиції, що не супроводжуються забезпеченням пропозиції, відхиляються Замовником. Учасник який здійснює свою діяльність без печатки/с печаткою надає скановану копію довідки щодо здійснення своєї діяльності без печатки/з печаткою (довідка повинна бути складену на власному фірмовому бланку за власноручним підписом уповноваженої особи, не раніше дати складання гарантії та містити вихідний номер та дату). Усі витрати, пов'язані з поданням забезпечення пропозиції, здійснюються за рахунок коштів Учасника, який повинен мати на рахунку банку принципала розмір забезпечення. Реквізити замовника для оформлення банківської гарантії наведені у додатку 4 до тендерної документації

Умови оплати

Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Розрахунки за погоджені партії товару (під партією розуміється кількість однорідного товару (бензину А-95), оформленого одним пакетом документів) проводять шляхом безготівкового перерахування коштів Покупцем коштів на розрахунковий рахунок продавця протягом 5-ти робочих днів після пред’явлення Продавцем рахунку-фактури на оплату товару та Видаткової накладної.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
948 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 480,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
9 480,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Тарєєв Віктор Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380501699767 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41449359
47
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 лип. 2021 10:10
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Електронний підпис 20 лип. 2021 10:10
Електронний підпис 20 лип. 2021 10:10
Електронний підпис 20 лип. 2021 10:10
Електронний підпис 20 лип. 2021 10:10
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 серп. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 26 лип. 2021 14:41
Підтвердження відповідності 20 лип. 2021 10:09

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лист. 2021 16:28
Витяг з реєстру 10 лист. 2021 09:01
Ліцензія 15 лист. 2021 16:11

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Вчинення корупційних правопорушень
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

921 456,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Демченко О.М.
E-mail: [email protected] Телефон: 380951130615 ЄДРПОУ:
1966016154

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Технічні специфікації 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Електронний підпис 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:30
Підтвердження відповідності 26 лист. 2021 15:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Підтвердження відповідності 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 лист. 2021 16:40
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 19 лист. 2021 09:29
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 лип. 2021 09:35
Підтвердження відповідності 7 жовт. 2021 11:59

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 18 лист. 2021 16:18
Довідка 22 лист. 2021 16:10
Витяг з реєстру 15 лист. 2021 16:29
Електронний підпис 18 лист. 2021 16:35
Довідка 22 лист. 2021 09:02
Довідка 18 лист. 2021 16:42

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 6 груд. 2021 10:25
Електронний підпис 6 груд. 2021 10:26

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
Вчинення економічних правопорушень
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
Вчинення корупційних правопорушень
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)
Порушення справ про банкрутство
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
Мова тендерної пропозиції українська
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

948 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області

Вас може зацікавити

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (Дизельне паливо в талонах; Бензин А95 в талонах)
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 206 708,33 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Ім'я:
Коваленко Світлана Яківна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509211679 Факс:
+380502208102
ЄДРПОУ:
04590694

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

507 287,50 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії правового режиму воєнного стану) (відповідний код: 09132000-3 – Бензин, 09133000-0 Нафтовий газ скраплений)
ДК 021:2015:09130000-9: Нафта і дистиляти (Бензин А-95 Євро5-Е10 та Газ вуглеводний скраплений для автомобільних транспортних засобів, задіяних у заходах громадської безпеки на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області під час дії ...
Ім'я:
Недбал Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: +380731789618 ЄДРПОУ:
38363806

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

526 469,33 грн без ПДВ

Дивитись