Код за ДК 021:2015 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи «Капітальний ремонт будівлі (санвузли) Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 55 «Лісовий куточок» Черкаської міської ради Черкаської області по вул. Самійла Кішки, 187/1 в м.
Черкаси»
Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч. 1 ст. 2 Закону; Вид закупівлі: відповідно до абз. 3 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону; Інформація про мову, якою мають бути складені пропозиції учасників – відповідно
з 5 лип. 2021 18:58
до 9 лип. 2021 00:00
з 9 лип. 2021 00:00
до 15 лип. 2021 00:00
з 15 лип. 2021 00:00
до 15 лип. 2021 17:42
з 15 лип. 2021 17:42
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Відповідно до п.2 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922, а саме через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, а саме не укладено договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі в строк не пізніше ніж через 20 днів після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 серп. 2021 18:17 | |
| Електронний підпис | 11 серп. 2021 18:21 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Код за ДК 021:2015 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи «Капітальний ремонт будівлі (санвузли) Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 55 «Лісовий куточок» Черкаської міської ради Черкаської області по вул. Самійла Кішки, 187/1 в м. Черкаси»
Код ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
|
Кількість: 1 роб |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Самійла Кішки, 187/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 лип. 2021 19:01 | |
| Проєкт договору | 5 лип. 2021 18:59 | |
| Документи закупівлі | 5 лип. 2021 18:59 | |
| Технічні специфікації | 5 лип. 2021 18:59 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 14 лип. 2021 17:59 |
| Електронний підпис | 14 лип. 2021 17:59 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 | |
| Підтвердження відповідності | 14 лип. 2021 17:57 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 15 лип. 2021 17:40 | |
| Електронний підпис | 15 лип. 2021 17:42 |
Пропозиція
Статус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської радиВас може зацікавити
250 000,00 грн без ПДВ
Дивитись733 470,00 грн без ПДВ
Дивитись349 801,00 грн без ПДВ
Дивитись