Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального закладу освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гулі Корольової, буд.14Б ДБН А.2.2-3:2014

ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального закладу освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гулі Корольової, буд.14Б ДБН А.2.2-3:2014). Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 3 % від очікуваної вартості закупівлі та складає: 21660,00 грн (Двадцять одна тисяча шістсот шістдесят грн 00 коп.). Вид забезпечення тендерної пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з тендерною пропозицією. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції складає не менше 90 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Вид забезпечення тендерної пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з тендерною пропозицією. Банківська гарантія повинна бути оформлена у відповідності до форми забезпечення тендерної пропозиції та вимог, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції». Строк сплати суми гарантії: протягом 5 (п’яти) банківських днів. Інформація для отримання банківської гарантії: Комунальний заклад освіти «Гімназія 3» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ код за ЄДРПОУ 25540140 місцезнаходження: 49051, м. Дніпро, вул.Гулі Корольової, буд. 14б. банківські реквізити: Держказначейська служба України, м. Київ р/р: UA788201720344290003000039618 м. Київ, вул. Бастіонна, буд. 6. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) не підписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.

Очікувана вартість

722 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 лип. 2021 11:55

до 19 лип. 2021 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 лип. 2021 11:55 – 19 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
1 лип. 2021 11:55 – 9 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
19 лип. 2021 00:00
Оскарження умов тендера:
1 лип. 2021 11:55 – 15 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
1 лип. 2021 12:01

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25540140
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49051, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Гулі Корольової,будинок 14б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шокун Світлана Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380639841524
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт покрівлі будівлі Комунального закладу освіти «Гімназія №3» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Гулі Корольової, буд.14Б ДБН А.2.2-3:2014

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 жовт. 2021

Місце доставки:

Україна, 49051, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГУЛІ КОРОЛЬОВОЇ, будинок 14 Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 лип. 2021 11:55
Не вказано 1 лип. 2021 11:55
Електронний підпис 1 лип. 2021 12:01
Не вказано 1 лип. 2021 11:55
Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Довідка в довільній формі

Форма подачі підтвердження

Документ

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Довідка в довільній формі

Форма подачі підтвердження

Документ

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Довідка в довільній формі

Форма подачі підтвердження

Документ

Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Він не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Довідка в довільній формі

Форма подачі підтвердження

Документ

Він має заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Сума існуючої заборгованості

Характер існуючої заборгованості

Причина виникнення існуючої заборгованості

Учасник здійснив заходи щодо розстрочення і відстрочення такої заборгованості у порядку та на умовах, визначених законодавством країни реєстрації такого учасника

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 3 % від очікуваної вартості закупівлі та складає: 21660,00 грн (Двадцять одна тисяча шістсот шістдесят грн 00 коп.). Вид забезпечення тендерної пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з тендерною пропозицією. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції складає не менше 90 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Вид забезпечення тендерної пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з тендерною пропозицією. Банківська гарантія повинна бути оформлена у відповідності до форми забезпечення тендерної пропозиції та вимог, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції». Строк сплати суми гарантії: протягом 5 (п’яти) банківських днів. Інформація для отримання банківської гарантії: Комунальний заклад освіти «Гімназія 3» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ код за ЄДРПОУ 25540140 місцезнаходження: 49051, м. Дніпро, вул.Гулі Корольової, буд. 14б. банківські реквізити: Держказначейська служба України, м. Київ р/р: UA788201720344290003000039618 м. Київ, вул. Бастіонна, буд. 6. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) не підписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.

Спосіб підтвердження відповідності

Опис

Розмір забезпечення тендерної пропозиції становить 3 % від очікуваної вартості закупівлі та складає: 21660,00 грн (Двадцять одна тисяча шістсот шістдесят грн 00 коп.). Вид забезпечення тендерної пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з тендерною пропозицією. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції складає не менше 90 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Вид забезпечення тендерної пропозиції – банківська гарантія. Подається в електронному форматі разом з тендерною пропозицією. Банківська гарантія повинна бути оформлена у відповідності до форми забезпечення тендерної пропозиції та вимог, затверджених наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 № 2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції». Строк сплати суми гарантії: протягом 5 (п’яти) банківських днів. Інформація для отримання банківської гарантії: Комунальний заклад освіти «Гімназія 3» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ код за ЄДРПОУ 25540140 місцезнаходження: 49051, м. Дніпро, вул.Гулі Корольової, буд. 14б. банківські реквізити: Держказначейська служба України, м. Київ р/р: UA788201720344290003000039618 м. Київ, вул. Бастіонна, буд. 6. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) не підписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.

Форма подачі підтвердження

Документ

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
722 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 610,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
21 660,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад освіти "Гімназія №3"Дніпровської міської ради

Вас може зацікавити

Поточний ремонт санвузла (код національного класифікатора України за ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи», «Єдиний закупівельний словник»)
Поточний ремонт санвузла (код національного класифікатора України за ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи», «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Ольга Данилова
E-mail: [email protected] Телефон: +380501483717 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40109058
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 213 174,77 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт кабінетів ГУНП в Хмельницькій області за адресою: вул. Зарічанська, 7 м. Хмельницький за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — «Інші завершальні будівельні роботи»
Поточний ремонт кабінетів ГУНП в Хмельницькій області за адресою: вул. Зарічанська, 7 м. Хмельницький за кодом ДК 021:2015: 45450000-6 — «Інші завершальні будівельні роботи»
Ім'я:
Губай Олександра Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382692436 Факс:
+380380382692
ЄДРПОУ:
40108824

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 289 926,66 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту кабінету біології Малодівицького ліцею Малодівицької селищної ради за адресою: вулиця Слобідська, будинок 16, селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Послуги з поточного ремонту кабінету біології Малодівицького ліцею Малодівицької селищної ради за адресою: вулиця Слобідська, будинок 16, селище Мала Дівиця, Прилуцький район, Чернігівська область ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи
Ім'я:
Наталія Безрученкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380463767536 ЄДРПОУ:
04412490

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

443 628,48 грн без ПДВ

Дивитись