Передпроектні пророблення для розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту "Реконструкція будівлі КНП ЛОР "Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи" на вул. Івасюка, 31 у м. Винники"

Очікувана вартість

450 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 черв. 2021 17:38

до 1 лип. 2021 16:00

Прийом пропозицій

з 1 лип. 2021 16:00

до 12 лип. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 лип. 2021 00:00

до 14 лип. 2021 12:13

Пропозиції розглянуто

з 14 лип. 2021 12:13

до 22 лип. 2021 11:23

Подання пропозицій:
1 лип. 2021 16:00 – 12 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
24 черв. 2021 17:38 – 1 лип. 2021 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01998161
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79495, Львівська область, Львів-Винники, вул.Івасюка, 31,
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Волоський Андрій Миронович (Voloskiv Andrey Muronovuch)
Володіння мовою:
Телефон:
+380322962075
E-mail:
Факс:
+380322961145

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Передпроектні пророблення для розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту "Реконструкція будівлі КНП ЛОР "Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи" на вул. Івасюка, 31 у м. Винники"

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 роб

Період доставки:

до 15 вер. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Електронний підпис 24 черв. 2021 17:42
Електронний підпис 24 черв. 2021 17:42
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Не вказано 24 черв. 2021 17:38
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Замовником вимагається надання Учасником забезпечення пропозиції у формі електронної банківської гарантії . Розмір забезпечення пропозиції: 2200,00 грнЗабезпечення пропозиції повертається учаснику протягом п’яти днів з дня настання підстави для повернення забезпечення пропозиції в разі: 1) закінчення строку дії пропозиції та забезпечення пропозиції, зазначеного в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. Забезпечення пропозиції не повертається в разі: 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі.

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
450 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 250,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
2 200,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Галина Супрунец
E-mail: [email protected] Телефон: +380504487286,+380504487286 ЄДРПОУ:
35507428

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 8 лип. 2021 16:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 лип. 2021 15:58
Підтвердження відповідності 8 лип. 2021 15:58
Підтвердження відповідності 8 лип. 2021 15:58
Технічні специфікації 8 лип. 2021 15:58
Підтвердження відповідності 8 лип. 2021 15:58
Підтвердження відповідності 8 лип. 2021 15:58
Підтвердження відповідності 8 лип. 2021 15:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 лип. 2021 15:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 8 лип. 2021 15:58
Цінова пропозиція 8 лип. 2021 15:58
Підтвердження відповідності 8 лип. 2021 15:58
Електронний підпис 8 лип. 2021 16:01

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 14 лип. 2021 12:13
Ліцензія 14 лип. 2021 11:09

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лип. 2021 11:23
Підписаний договір 22 лип. 2021 09:59

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

444 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”

Вас може зацікавити

Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Ім'я:
Мороз Олег Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380634107800 ЄДРПОУ:
14321647

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

482 761,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Ім'я:
Федорищев Артем Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
+380442719216
ЄДРПОУ:
40108583
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

630 366,66 грн без ПДВ

Дивитись
Розроблення проєктної документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщення 6 поверху корпусу №15 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1». (ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування.)
Розроблення проєктної документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщення 6 поверху корпусу №15 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1». (ДК 021:20...
Ім'я:
Молчанов Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380637040644 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 604,00 грн без ПДВ

Дивитись