ДК 021:2015 “34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання” (Дорожні знаки)
Пропозиція учасника спрощеної закупівлі та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимогами до предмета закупівлі складаються українською мовою
з 24 черв. 2021 14:53
до 1 лип. 2021 00:00
з 1 лип. 2021 00:00
до 6 лип. 2021 00:00
з 6 лип. 2021 13:18
до 6 лип. 2021 13:41
з 6 лип. 2021 13:41
до 7 лип. 2021 14:36
з 7 лип. 2021 14:36
до 21 лип. 2021 15:05
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Дорожні знаки (ДК 021:2015 34992300-9 Дорожні знаки)
Код ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
|
Кількість: 60 штуки |
Період доставки:
до 1 вер. 2021
|
Місце доставки: Україна, 17100, Чернігівська область, м.Носівка, Центральна 20 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 24 черв. 2021 14:53 | |
| Електронний підпис | 24 черв. 2021 14:55 | |
| Проєкт договору | 24 черв. 2021 14:53 | |
| Не вказано | 6 лип. 2021 13:41 | |
| Документи закупівлі | 24 черв. 2021 14:53 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 лип. 2021 16:43 |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Електронний підпис | 5 лип. 2021 16:43 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Технічні специфікації | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Цінова пропозиція | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 16:42 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 7 лип. 2021 14:33 | |
| Електронний підпис | 7 лип. 2021 14:36 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 21 лип. 2021 14:50 | |
| Електронний підпис | 21 лип. 2021 14:52 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 лип. 2021 12:34 |
| Електронний підпис | 5 лип. 2021 12:34 | |
| Підтвердження відповідності | 5 лип. 2021 12:30 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Носівська міська рада Чернігівської областіВас може зацікавити
82 165,00 грн без ПДВ
Дивитись41 100,00 грн з ПДВ
Дивитись75 698,18 грн без ПДВ
Дивитись