поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону Житомирського дошкільного навчального закладу № 45

технічне завдання та характеристики предмета закупівлі зазначено у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

100 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 23 черв. 2021 14:28

до 30 черв. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 30 черв. 2021 00:00

до 7 лип. 2021 00:00

Аукціон

з 7 лип. 2021 14:15

до 7 лип. 2021 14:38

Кваліфікація

з 7 лип. 2021 14:38

до 20 лип. 2021 16:20

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 черв. 2021 00:00 – 7 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
7 лип. 2021 14:15 – 7 лип. 2021 14:38
Період уточнень:
23 черв. 2021 14:28 – 30 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20426468
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 10003, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Трипільська, будинок 14-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Зоріна Аліна Сергіївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380962060376
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

поточний ремонт системи внутрішнього пожежного водогону Житомирського дошкільного навчального закладу № 45

Код ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 10003, Житомирська область, м. Житомир, вул. Трипільська 14-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 черв. 2021 14:36
Не вказано 23 черв. 2021 14:28
Не вказано 23 черв. 2021 14:28
Не вказано 23 черв. 2021 14:28
Не вказано 7 лип. 2021 14:38

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунки за виконані роботи здійснюються на підставі довідки про вартість виконаних робіт за формою № КБ-3 та Акту приймання-передачі виконаних робіт за формою № КБ-2В підписаними уповноваженими представниками Сторін в межах вартості договору. Оплата за виконані послуги здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Підрядника, протягом 30 календарних днів. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
100 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Марчук Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380674104688, 380674104688 ЄДРПОУ:
33020041

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 5 лип. 2021 14:43
Підтвердження відповідності 5 лип. 2021 14:33
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:03
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:13
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:03
Електронний підпис 5 лип. 2021 14:43
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 15:28
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:13
Підтвердження відповідності 2 лип. 2021 11:47
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 16:21
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:13
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:03
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 15:53
Підтвердження відповідності 2 лип. 2021 10:27
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 15:53
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 16:13
Підтвердження відповідності 2 лип. 2021 11:31
Підтвердження відповідності 1 лип. 2021 14:13
Підтвердження відповідності 2 лип. 2021 10:45

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2021 17:41
Ліцензія 15 лип. 2021 17:38

Пропозиція

74 999,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Сергій Сергійович Ігнатенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380975566027 ЄДРПОУ:
42544421

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 лип. 2021 14:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Кошторис 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Цінова пропозиція 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Електронний підпис 6 лип. 2021 14:48
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 6 лип. 2021 14:32

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лип. 2021 16:20
Ліцензія 20 лип. 2021 16:13

Пропозиція

75 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Житомирський дошкільний навчальний заклад №45

Вас може зацікавити

Ім'я:
Науменко Павло Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: +380612246313 Факс:
+380612246327
Веб сайт: ЄДРПОУ:
20490012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

119 251,11 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного аварійного ремонту систем водопостачання та опалення Ліцею №14 «Здоров’я» Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 30
Послуги з поточного аварійного ремонту систем водопостачання та опалення Ліцею №14 «Здоров’я» Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Пилипа Орлика, 30
Ім'я:
Юлія Миргородська
E-mail: [email protected] Телефон: +380957271260 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22545444

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 827,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Матусевич Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: 380973843964 ЄДРПОУ:
21087175

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 560,00 грн без ПДВ

Дивитись