ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та відновлення картриджів до друкуючих пристроїв)
Кількість картриджів - 159 (найменування зазначені у Додатку 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі)
з 18 черв. 2021 13:42
до 25 черв. 2021 00:00
з 26 черв. 2021 00:00
до 6 лип. 2021 00:00
з 6 лип. 2021 15:22
до 6 лип. 2021 15:51
з 6 лип. 2021 15:51
до 13 лип. 2021 16:10
з 13 лип. 2021 16:10
до 20 лип. 2021 14:23
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Заправка та відновлення картриджів до друкуючих пристроїв)
Код ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 43350, Волинська область, с.Римачі Любомльського району, Призалізнична, 13 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 18 черв. 2021 13:42 | |
| Технічні специфікації | 18 черв. 2021 13:42 | |
| Електронний підпис | 18 черв. 2021 13:43 | |
| Документи закупівлі | 18 черв. 2021 13:42 | |
| Не вказано | 6 лип. 2021 15:51 | |
| Проєкт договору | 18 черв. 2021 13:42 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 лип. 2021 12:12 |
| Підтвердження відповідності | 5 лип. 2021 12:11 | |
| Електронний підпис | 5 лип. 2021 12:12 | |
| Цінова пропозиція | 5 лип. 2021 12:11 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 13 лип. 2021 16:08 | |
| Електронний підпис | 13 лип. 2021 16:10 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 20 лип. 2021 14:21 | |
| Електронний підпис | 20 лип. 2021 14:22 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 5 лип. 2021 14:20 |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Електронний підпис | 5 лип. 2021 14:20 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 | |
| Не вказано | 5 лип. 2021 14:19 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 4 лип. 2021 20:57 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Електронний підпис | 4 лип. 2021 20:57 | |
| Електронний підпис | 4 лип. 2021 20:57 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 лип. 2021 20:32 | |
| Цінова пропозиція | 4 лип. 2021 20:32 | |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВОЛИНСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖМИТСЛУЖБИВас може зацікавити
108 667,10 грн з ПДВ
Дивитись45 000,00 грн без ПДВ
Дивитись