Послуги щодо обов’язкового технічного контролю транспортних засобів

Послуги щодо обов’язкового технічного контролю транспортних засобів

Очікувана вартість

17 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

Прийнято рішення відмінити переговорну процедури на закупівлю послуг за кодом за ДК 021-2015 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань» (Послуги щодо обов’язкового технічного контролю транспортних засобів), з підстави, що передбачена п.5 ч. 8 ст. 40 Закону, а саме: непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 лип. 2021 18:18
Електронний підпис 28 лип. 2021 18:20

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728418
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 68001, Одеська область, Чорноморськ (Іллічівськ), ВУЛИЦЯ ПРАЦІ, будинок 6
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Швець Олександр Вікторович
Володіння мовою:
Телефон:
380486875126
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги щодо обов’язкового технічного контролю транспортних засобів

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

14 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 черв. 2021 19:12

Умови оплати

Оплата після події:
укладення договору
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
80%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
згідно договору
Оплата після події:
інша подія
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
20%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
згідно договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
17 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Андреєв О.В.
E-mail: [email protected] Телефон: +380487965606 ЄДРПОУ:
36487366

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 черв. 2021 12:07

Пропозиція

16 700,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Чорноморська філія ДП "АМПУ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Федорченко Олена Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444650286 ЄДРПОУ:
45865759

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 475,71 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з сертифікації Системи управління якістю (ДСТУ ISO 9001), 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Послуги з сертифікації Системи управління якістю (ДСТУ ISO 9001), 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Ім'я:
Дрозд Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444653284 ЄДРПОУ:
40081373

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Послуги з повірки лічильника теплової енергії, 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Ім'я:
Дрозд Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444653284 ЄДРПОУ:
40081373

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

18 446,07 грн без ПДВ

Дивитись