Послуги з вимірювання опору ізоляції та заземлення електроустаткування
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно вимог до предмета закупівлі, завантажених окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі (додаток 1). Розмір та умови надання забезпечення виконання
з 16 черв. 2021 15:37
до 23 черв. 2021 00:00
з 23 черв. 2021 16:00
до 29 черв. 2021 16:00
з 30 черв. 2021 14:27
до 30 черв. 2021 15:02
з 30 черв. 2021 15:02
до 6 лип. 2021 09:41
з 6 лип. 2021 09:41
до 19 лип. 2021 09:10
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з вимірювання опору ізоляції та заземлення електроустаткування
Код ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 лип. 2021
|
Місце доставки: Україна, 63343, Харківська область, Красноградський район, заклади освіти Наталинської сільської ради |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 черв. 2021 15:39 | |
| Документи закупівлі | 16 черв. 2021 15:38 | |
| 16 черв. 2021 15:37 | ||
| Не вказано | 30 черв. 2021 15:02 | |
| Проєкт договору | 16 черв. 2021 15:37 | |
| Технічні специфікації | 16 черв. 2021 15:38 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 28 черв. 2021 15:58 |
| Електронний підпис | 28 черв. 2021 15:58 | |
| Не вказано | 28 черв. 2021 15:54 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 лип. 2021 09:41 | |
| Протокол розгляду | 6 лип. 2021 09:40 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 19 лип. 2021 09:07 | |
| Електронний підпис | 19 лип. 2021 09:07 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 29 черв. 2021 14:09 |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Електронний підпис | 29 черв. 2021 14:09 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 | |
| Не вказано | 29 черв. 2021 14:08 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 29 черв. 2021 10:10 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Електронний підпис | 29 черв. 2021 10:10 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 29 черв. 2021 10:09 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 24 черв. 2021 17:01 |
| Не вказано | 24 черв. 2021 17:00 | |
| Електронний підпис | 24 черв. 2021 17:01 | |
| Не вказано | 24 черв. 2021 17:00 | |
| Не вказано | 24 черв. 2021 17:00 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника НАТАЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАВас може зацікавити
100 000,00 грн без ПДВ
Дивитись59 704,17 грн без ПДВ
Дивитись54 333,33 грн без ПДВ
Дивитись