Туалетний папір, рушники та серветки

Очікувана вартість

9 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 16 черв. 2021 09:51

до 23 черв. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 23 черв. 2021 00:00

до 29 черв. 2021 00:00

Аукціон

з 30 черв. 2021 15:50

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
23 черв. 2021 00:00 – 29 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
30 черв. 2021 15:50
Період уточнень:
16 черв. 2021 09:51 – 23 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

неможливість надати відповідь на звернення та неможливість внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі після завершення періоду уточнення

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 черв. 2021 12:07
Не вказано 23 черв. 2021 12:05

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43611797
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69035, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Незалежної України, будинок 57
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гончаренко Максим
Володіння мовою:
Телефон:
380669465845
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Туалетний папір, рушники та серветки

Код ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки

Кількість:

442 штуки

Період доставки:

до 24 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 69035, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Незалежної України, будинок 57

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 16 черв. 2021 09:54
Документи закупівлі 16 черв. 2021 09:53
Електронний підпис 16 черв. 2021 09:56

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
9 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
90,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Запорізькій області (філія ГСЦ МВС)

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015 – 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Код ДК 021:2015 – 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Ім'я:
Інна Голуб
E-mail: [email protected] Телефон: +380612967692 ЄДРПОУ:
05498909
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 745,00 грн без ПДВ

Дивитись
Туалетний папір (Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка , м. Київ, проспект Павла Тичини, 22-Б ) за ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Туалетний папір (Інститут післядипломної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка , м. Київ, проспект Павла Тичини, 22-Б ) за ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Ім'я:
Коршівська Анастасія
E-mail: [email protected] Телефон: 380955886629 ЄДРПОУ:
45307965

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

6 666,66 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кардаш Естелла
E-mail: [email protected] Телефон: 380577252984 ЄДРПОУ:
02146268

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 992,75 грн без ПДВ

Дивитись