Виготовлення проектно-кошторисної документації: «Розробка концептуального проекту по впровадженню OMS-системи»

Закупівля здійснюється за власні кошти товариства на виконання пункту 4.3.8 розділу 4 інвестиційної програми Замовника на 2021 рік.

Очікувана вартість

432 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 14 черв. 2021 15:43

до 18 черв. 2021 12:00

Прийом пропозицій

з 18 черв. 2021 12:00

до 25 черв. 2021 12:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 черв. 2021 12:00 – 25 черв. 2021 12:00
Період уточнень:
14 черв. 2021 15:43 – 18 черв. 2021 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Прийнято рішення про відміну спрощеної закупівлі через відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, а саме у зв’язку з необхідністю внесення змін до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 черв. 2021 16:03

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131529
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 89412, Закарпатська область, с.Оноківці, вул.Головна, 57
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Михайло Булина
Володіння мовою:
Телефон:
+380312619861
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Виготовлення проектно-кошторисної документації: «Розробка концептуального проекту по впровадженню OMS-системи»

Виготовлення проектно-кошторисної документації: «Розробка концептуального проекту по впровадженню OMS-системи»

Перейти до лоту

Очікувана вартість

432 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 14 черв. 2021 16:06
Електронний підпис 14 черв. 2021 16:08
Документи закупівлі 14 черв. 2021 16:06
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Спосіб підтвердження відповідності

Банківська гарантія

Опис

Пропозиція учасника обов’язково супроводжується документом, що підтверджує внесення забезпечення пропозиції, яке має бути подане у формі електронної банківської гарантії. Розмір забезпечення пропозиції: 1000,00 грн. Строк дії забезпечення пропозиції: не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання пропозицій; забезпечення пропозиції не повертається учаснику у випадках передбачених частиною 3 статті 25 Закону України "Про публічні закупівлі".

Форма подачі підтвердження

Документ

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
432 000,00 грн з ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
1 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
Ім'я:
Мороз Олег Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380634107800 ЄДРПОУ:
14321647

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

482 761,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
ДК 021:2015 - 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Послуги з розробки проєктно-кошторисної документації з встановлення системи блискавкозахисту, з встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей)
Ім'я:
Федорищев Артем Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442719516 Факс:
+380442719216
ЄДРПОУ:
40108583
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

630 366,66 грн без ПДВ

Дивитись
Розроблення проєктної документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщення 6 поверху корпусу №15 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1». (ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування.)
Розроблення проєктної документації по об’єкту: «Поточний ремонт приміщення 6 поверху корпусу №15 Державного некомерційного підприємства «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» за адресою: м. Київ, вул. В. Чорновола, 28/1». (ДК 021:20...
Ім'я:
Молчанов Дмитро
E-mail: [email protected] Телефон: 380637040644 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

297 604,00 грн без ПДВ

Дивитись