Розробка проекту телемеханізації ПС 35/10 кВ № 31 "Н. Висоцьке"

Назва згідно з ДСТУ Б.Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво»: розроблення технічної документації на АСУ ТП. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена в Додатку №4 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Проект договору про закупівлю міститься в Додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм для оцінки пропозицій учасників спрощеної закупівлі є ціна пропозиції з врахуванням податку на додану вартість (ПДВ). Питома вага – 100%.

Очікувана вартість

59 448,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 черв. 2021 11:40

до 16 черв. 2021 08:00

Прийом пропозицій

з 16 черв. 2021 12:00

до 22 черв. 2021 09:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 черв. 2021 09:00

до 24 черв. 2021 11:19

Пропозиції розглянуто

з 24 черв. 2021 11:19

до 9 лип. 2021 15:41

Подання пропозицій:
16 черв. 2021 12:00 – 22 черв. 2021 09:00
Період уточнень:
10 черв. 2021 11:40 – 16 черв. 2021 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00131587
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79026, Львівська область, Львів, Козельницька, 3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хлєбніков Олександр Іванович
Володіння мовою:
Телефон:
380322392367
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розробка проекту телемеханізації ПС 35/10 кВ № 31 "Н. Висоцьке"

Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 черв. 2021 11:41
Документи закупівлі 10 черв. 2021 11:40

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
45 ( банківські )
Опис:
Розрахунок буде здійснюватися на підставі акту виконаних робіт та виставленого рахунку. Замовник залишає за собою право здійснити оплату раніше вказаного терміну

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
59 448,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
594,48 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Савчак Роман
E-mail: [email protected] Телефон: 380322420132 ЄДРПОУ:
35444619

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 18 черв. 2021 15:08
Технічні специфікації 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Електронний підпис 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Підтвердження відповідності 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Цінова пропозиція 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Технічні специфікації 18 черв. 2021 15:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 черв. 2021 15:08
Цінова пропозиція 18 черв. 2021 15:08
Підтвердження відповідності 18 черв. 2021 15:08

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 черв. 2021 11:19
24 черв. 2021 11:18

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лип. 2021 15:41
Підписаний договір 9 лип. 2021 15:40

Пропозиція

59 448,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"

Вас може зацікавити

Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаї...
Ім'я:
Олександр Бондаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380677149415 ЄДРПОУ:
38169500
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 218,00 грн без ПДВ

Дивитись
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ...
Ім'я:
Олександр Бондаренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380677149415 ЄДРПОУ:
38169500
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

84 466,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Каліновський Віталій
E-mail: [email protected] Телефон: 0444811875 ЄДРПОУ:
43115923

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 250,00 грн без ПДВ

Дивитись