Послуги з поточного ремонту місць загального користування (коридорів на шостому та сьомому поверсі) в адміністративній будівлі Полтавської обласної прокуратури за адресою: 36000, вул. 1100-річчя Полтави, 7, м. Полтава

Пропозиція учасника спрощеної закупівлі та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимогами до предмета закупівлі складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами оголошення та вимогами до предмета закупівлі), які надаються Учасником у складі пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову.

Очікувана вартість

199 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 черв. 2021 09:46

до 11 черв. 2021 12:00

Прийом пропозицій

з 11 черв. 2021 12:00

до 23 черв. 2021 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 23 черв. 2021 12:02

до 24 черв. 2021 13:50

Пропозиції розглянуто

з 24 черв. 2021 13:50

до 2 лип. 2021 10:11

Подання пропозицій:
11 черв. 2021 12:00 – 23 черв. 2021 12:00
Період уточнень:
7 черв. 2021 09:46 – 11 черв. 2021 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02910060
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, будинок 7
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Анатолій Самойлов
Володіння мовою:
Телефон:
+380992729049
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з поточного ремонту місць загального користування (коридорів на шостому та сьомому поверсі) в адміністративній будівлі Полтавської обласної прокуратури за адресою: 36000, вул. 1100-річчя Полтави, 7, м. Полтава

Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 9 серп. 2021

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, місто Полтава, вулиця 1100-річчя Полтави, 7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 черв. 2021 09:46
Документи закупівлі 7 черв. 2021 09:46
Проєкт договору 7 черв. 2021 09:46
Електронний підпис 7 черв. 2021 09:46
Документи закупівлі 7 черв. 2021 09:46
Технічні специфікації 7 черв. 2021 09:46

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за фактично надані Послуги проводяться у національній валюті України (гривні) в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у Договорі, протягом 7 (семи) банківських днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін Рахунку, Актів та Довідок.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
995,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я: E-mail: [email protected] Телефон: +380505118553 ЄДРПОУ:
32460890

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 23 черв. 2021 11:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2021 11:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2021 11:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 23 черв. 2021 11:00
Електронний підпис 23 черв. 2021 11:02

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 черв. 2021 13:50
Протокол розгляду 24 черв. 2021 13:47

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 лип. 2021 10:11
Підписаний договір 2 лип. 2021 10:10

Пропозиція

188 908,66 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Полтавська обласна прокуратура

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
Послуги з поточного ремонту адміністративної будівлі батальйону патрульної поліції в селі Чайки управління патрульної поліції в Київській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Валерія Лобановського, 3 2- А, с. Чайки
Ім'я:
Євген Сорочинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

250 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з поточного ремонту сходової клітини, коридору та службових кабінетів № 7, 8 адміністративної будівлі (літ. А-3) управління патрульної поліції в Волинській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Залізнична, 15, м. Луцьк.
Послуги з поточного ремонту сходової клітини, коридору та службових кабінетів № 7, 8 адміністративної будівлі (літ. А-3) управління патрульної поліції в Волинській області Департаменту патрульної поліції за адресою: вул. Залізнична, 15, м. Луцьк.
Ім'я:
Євген Сорочинський
E-mail: [email protected] Телефон: +380676391456 ЄДРПОУ:
40108646
33
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

349 801,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Ім'я:
Сергій Крохмаль
E-mail: [email protected] Телефон: +380472337112 ЄДРПОУ:
26631946

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

285 000,00 грн без ПДВ

Дивитись