Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Очікувана вартість

20 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

непідписання договору про закупівлю в строк 35 днів (20 днів - у разі застосування скороченої переговорної процедури закупівлі)

Пояснення

Згідно протоколу уповноваженої особи від 04.06.2021 року визначено переможцем процедури відкритих торгів згідно з предметом закупівлі, код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – ДК 021:2015 – 50410000-2 (Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів) учасника торгів – ФОП Колесниченко С.В. (далі – переможець). Ухвалено рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем процедури відкритих торгів та наді

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 17 серп. 2021 16:17
Не вказано 17 серп. 2021 16:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38532001
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84122, Донецька область, м. Cлов'янськ, вул. Свободи, буд. 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем Сергійович Степанченко
Володіння мовою:
Телефон:
+380505048073
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Код ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів

Кількість:

3 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 84122, Донецька область, місто Слов'янськ, вулиця Свободи, 12

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 черв. 2021 18:19
Не вказано 4 черв. 2021 18:19
Не вказано 4 черв. 2021 18:19
Електронний підпис 4 черв. 2021 18:20
Не вказано 4 черв. 2021 18:19
Не вказано 4 черв. 2021 18:19

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
20 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Колесниченко Сергій Володимирович
Телефон: +380505788375 ЄДРПОУ:
2096400215

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 черв. 2021 18:22

Пропозиція

20 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Слов'янська районна філія "ДУ ДОЛЦ МОЗУ""

Вас може зацікавити

Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, перекантування пожежних рукавів
Технічне обслуговування та перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів, перекантування пожежних рукавів
Ім'я:
Тетяна Шпильова
E-mail: [email protected] Телефон: 380445945692 ЄДРПОУ:
41721784
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

37 086,13 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з юстування, повірки перетворювачів абсолютного тиску 0,05….0,5 класів АИР-20/М2
Послуги з юстування, повірки перетворювачів абсолютного тиску 0,05….0,5 класів АИР-20/М2
Ім'я:
Шикова Вікторія Володимиріва
E-mail: [email protected] Телефон: 380000000000 ЄДРПОУ:
30083966

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

17 515,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників
Ім'я:
Роман Круцик
E-mail: [email protected] Телефон: +380673605948 ЄДРПОУ:
08003386

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

37 166,67 грн з ПДВ

Дивитись