Навчання правил з охорони праці під час безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів, під час роботи на висоті, безпечної експлуатації електроустановок споживачів, техніки безпеки при електрозварних роботах, безпеки систем газопостачання, обладнання, що працює під тиском

Шановні учасники! Під час подання пропозицій та створені даних, особа, яка має повноваження щодо підпису документів пропозиції, повинна пройти електрону ідентифікацію в електронній системі закупівель за допомогою кваліфікованого/удосконаленого електронного підпису (автентифікацію) (тобто обов’язково накладається КЕП/УЕП на пропозицію в електронній системі закупівель).

Очікувана вартість

23 100,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 черв. 2021 17:17

до 9 черв. 2021 09:00

Прийом пропозицій

з 9 черв. 2021 15:00

до 17 черв. 2021 20:00

Аукціон

з 18 черв. 2021 14:54

до 18 черв. 2021 15:17

Кваліфікація

з 18 черв. 2021 15:17

до 25 черв. 2021 09:59

Пропозиції розглянуто

з 25 черв. 2021 09:59

до 9 лип. 2021 13:25

Подання пропозицій:
9 черв. 2021 15:00 – 17 черв. 2021 20:00
Початок аукціону:
18 черв. 2021 14:54 – 18 черв. 2021 15:17
Період уточнень:
3 черв. 2021 17:17 – 9 черв. 2021 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22740252
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, Херсон, Суворовський район, ПРОСПЕКТ УШАКОВА, будинок 41
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Моргун Олександра
Володіння мовою:
Телефон:
+380505008777
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Навчання правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

2 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Навчання правил охорони праці під час виконання робіт на висоті

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

9 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Навчання правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

19 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Навчання правил безпеки систем газопостачання

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

10 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
5

Навчання правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

8 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
6

Навчання правил безпечної експлуатації ліфтів

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

6 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
7

Навчання правил техніки безпеки при електрозварних роботах

Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації

Кількість:

1 посл.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 черв. 2021 17:18
Не вказано 3 черв. 2021 17:17
Не вказано 3 черв. 2021 17:17
Не вказано 3 черв. 2021 17:17
Не вказано 3 черв. 2021 17:17
Не вказано 18 черв. 2021 15:17

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( робочі )
Опис:
Оплата за Договором здійснюється Замовником протягом 5-ти робочих днів по кожній заявці окремо на підставі підписаного обома сторонами Акту виконаних робіт (наданих послуг) та рахунку на оплату. Замовник: Акціонерне товариство "Укрпошта"; місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22; ЄДРПОУ-21560045; категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Найменування закупівельника: АТ "Укрпошта" в особі Херсонської дирекції АТ "Укрпошта", місцезнаходження: 73003, м. Херсон, пр. Ушакова, 41; ЄДРПОУ-22740252; катергорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у Додатку 2 до документації спрощеної закупівлі (Вимог до предмету закупівлі). Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у цій документації шляхом застосування електронного аукціону. Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично. Критеріями оцінки є ціна. Забезпечення пропозиції не вимагається, тому умови його надання не зазначаються у оголошенні. Дата і час розкриття пропозицій - у день і час закінчення строку подання пропозицій, зазначених в оголошенні.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
23 100,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
115,50 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Анна Кіщенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380957109525 ЄДРПОУ:
20950040

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 черв. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Електронний підпис 17 черв. 2021 09:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 17 черв. 2021 08:30

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 25 черв. 2021 09:59
Не вказано 25 черв. 2021 09:58

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 9 лип. 2021 13:25
Електронний підпис 9 лип. 2021 13:25

Пропозиція

20 338,78 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
ТОВ ХНКК ПРОФЕСІОНАЛ
E-mail: [email protected] Телефон: +380504944007 ЄДРПОУ:
33015485

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 черв. 2021 08:44
Не вказано 15 черв. 2021 08:44

Пропозиція

23 100,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ХЕРСОНСЬКА ДИРЕКЦІЯ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРПОШТА"